Tatiliniz Cennet Olsun!
Hemen üye olun, tatilinize renk katın.

Ağva Sweethome Otel  Otel Puanı : 5 2 kişi yorum yapmış.

Ağva Sweethome Otel
%100 2 misafir değerlendirdiFiyatı : 180,00 ₺

Ağva otelleri arasında bulunan ve daha ilk bakışta dış görselliği ve içeriye girdiğiniz anda iddialı dekorasyon stili ile misafirleri etkisini alacak olan Ağva Sweethome Otel evde olmanın keyfini hiçbir şeye değişmeyenleri kendine çekebilecek kadar cazibeli bir tesis. Ağva’daki eviniz olma iddiasındaki bu tesis huzurlu ve sakin bir tatil için en doğru adreslerin başında geliyor. 
Hem denize hem de nehire 200 metre uzaklıkta olan Ağva Sweethome Otel bünyesinde birbirinden farklı konseptlerde dizayn edilmiş 8 oda bulunuyor. Sıcak renkler ile dekore edilmiş otelin ortak kullanım alanında kış günlerinin soğuğunu hem görüntüsü hem sıcaklığı ile unutturan şöminenin yer aldığını ekleyelim. Ayrıca otelde konaklayan misafirler kahvaltılarını da dilediği saatte alma imkanını bulacaklardır. 

Otel Hakkında YorumlarPuana göre listeleTarihe göre listele

Canım sıkıldıkça veya bunaldıkça burada bitiyorum.   5.0

ŞErmin A
Uzun bir aradan sonra tekrar buradayım. Terasta kahvaltıya geldik. Her şey mükemmeldi. Yöresel tatlar, özenle hazırlanmış şık tabaklarda leziz tatlar mükemmel. İstanbul gibi bir yerde bu yeşilliği inanın bulmak çok zor. Ama burası benim artık ikinci evim. 8. gelişim buraya. Canım sıkıldıkça veya bunaldıkça burada bitiyorum.
ŞErmin A09/06/2016 08:13:10

Sosyete  5.0

Ferhunde Ravasan
Otelde kalmanız için çok zengin ya da sosyete olmanıza gerek yok. Fiyatına göre harika hizmet veren otel dışında da içinde de huzur barındırıyor. Otelin civarında hem deniz hem de nehir bulunuyor ve her bir odası birbirinden bağımsız farklı konseptlerde dizayn edilmiş. Kahvaltılar için belirli bir saat yok,hangi vakitte isterseniz o vakitte yiyebiliyorsunuz.
Ferhunde Ravasan27/03/2016 13:41:15