Tatiliniz Cennet Olsun!
Hemen üye olun, tatilinize renk katın.

Airport Inn Otel İstanbul  Otel Puanı : 3 2 kişi yorum yapmış.

Airport Inn Otel İstanbul
%70 2 misafir değerlendirdiFiyatı : 192,00 ₺

İstanbul’un Yeşilköy semtinde havalimanına oldukça yakın mesafede ve Yeşilköy Yat limanının hemen yanı başında yer alan 3 yıldızlı Airport İnn Otel İstanbul Dünya Ticaret Merkezine 3,5 km, Tarihi Yeşilköy Fenerine ise yalnızca 1,5 km uzaklıkta bulunuyor. Dolayısı ile 17 konaklama alanı bulunan muhteşem manzaralı bu otel şehre iş seyahati için gelen misafirlerin de gözdesi konumunda. 
Konfora öncelik vererek ve zevkli bir şekilde dekore edilmiş, pencereleri deniz manzarasına açılan odalarında saç kurutma makinesi, mini bar, klima ve televizyon gibi ekipmanların standart olarak sunulduğu Airport İnn Otel İstanbul adresinin hemen yakınında müşterilerin yararlanabileceği ücretsiz bir otopark alanı ve seçkin lezzetlerin servis edildiği bir de restoranı bulunduğunu ekleyelim. 

Otel Hakkında YorumlarPuana göre listeleTarihe göre listele

Fena değil  4.0

Sertaç K
Bu otel hakkında pek olumlu yorum yoktu ve buraya gelip gelmeme konusunda biraz kararsız kalmıştım.. Buraya gelirken asansör problemi yaşayabilirsiniz, aklınızda bulunsun. Konakladığım oda standart düzeyde diyebilirim, çok mükemmel değil ama yine de idare eder. Merkeze kolaylıkla gidebilirsiniz. Fiyat aralığı da fena sayılmaz, orta düzeyde olduğunu söyleyebilirim.
Sertaç K09/06/2016 17:47:11

çok güzel bir tatildi.  3.0

Ferit H.
İki günlük iş seyahatinde hava limanına yakin olması nedeniyle tavsiye ettim bu oteli personeli iyi temizlik biraz eksik ama odalar fena değil zaten lüks arıyorsanız dah fazla ücretle başka yerleri tercih etmeli siniz. Fiyat olarakta uygun bir otel odalarda deniz manzarası var ihtiyaçlarıniz düşünülmüş yemekler iyi fena değil zaten içeriğimizin karşılığı alıyorsunuz bu konuda sıkıntı yok bence iş icin gelenlere uygun bir yer iş bitti gezmek zamanı yeşilköy fenerine inebilirsiniz yeşil köy yat limanınada yakin doğa çok güzel yorgun iş görüşmelerinin ardından dinlendiren deniz herşeye değiyor yani otelden ödediğim hizmetin karşılığını andığım icon memnun kaldım ben.
Ferit H.16/03/2016 13:06:12