Tatiliniz Cennet Olsun!
Hemen üye olun, tatilinize renk katın.

Akar International Otel  Otel Puanı : 4 2 kişi yorum yapmış.

Akar International Otel
%90 2 misafir değerlendirdiFiyatı : 156,00 ₺

Maltepe metro istasyonuna 150 metre gibi kısa bir mesafede yer alan Akar İnternational Otel 82 odalı büyük bir tesis. Ankara’nın en işlek semti Kızılay’a 2 kilometreden az, Esenboğa Havalimanı’na ise 28 km uzaklıkta bulunan bu otelin bünyesinde spor salonu, spa, Türk hamamı, kapalı havuz, sauna ve masaj alanları gibi ekstra birimler de bulunuyor. Bu sayede ister gezi ister tatil ve isterseniz iş amaçlı olsun bu otelde kalarak konforlu bir konaklama ile birlikte çok daha fazla imkanlardan da yararlanma fırsatı bulacaksınız. 
Akar İnternational Otel personeli birden fazla dil konuşabildiği için tesis yabancı misafirlerin de gözdesi konumunda. Alakart restoranında Türk mutfağının geleneksel lezzetlerinin servis edildiği otelde kahvaltılar zengin çeşitlerle dolu açık büfe şeklinde servis ediliyor. Sımsıcak renklerle döşenmiş odalarında klima, televizyon, internet alt yapısı gibi ihtiyaç duyabileceğiniz her ayrıntının düşünüldüğü otelin konaklama bedelinin de oldukça uygun olduğunu söyleyebiliriz. 

Otel Hakkında YorumlarPuana göre listeleTarihe göre listele

Teşekkür ederim her şey için beğendim ve artık buradayım  5.0

Ali Dem
Toplantı için ilk kez gittiğim bir otel. Daha önce kaldığım yerler vardı ama son gidişlerimde pek memnun kalmayınca burayı tavsiye etti arkadaşlar ve gerçekten temiz ve sessiz bir yer. Gelen konukların burada ayrı bir değeri var. Şehir konusunda da çok yardımcı oldular. Teşekkür ederim her şey için.
Ali Dem08/06/2016 13:08:53

Ses olmadığı için artı puan verdim  4.0

Atalay E
Tatil amaçlı olmaz baştan söyleyim.İş gezisi yada şehir gezisi için olanaklı bir yer.Otel yeri gerekli yerlere çok da uzak değil.Yürüme mesafelerinde ulaşım sağlayabilirsiniz.Benim aradığım gece yatarken ses olmaması ve burada ses yok işte.Bence güzel.
Atalay E19/03/2016 12:31:25