Tatiliniz Cennet Olsun!
Hemen üye olun, tatilinize renk katın.

Akpınar Otel Uzungöl  Otel Puanı : 4 3 kişi yorum yapmış.

Akpınar Otel Uzungöl
%94 3 misafir değerlendirdiFiyatı : 60,00 ₺

Trabzon Çaykara, Uzungöl’de tatil yapmak isteyenler için aile huzuru tadında hizmet veren aile işletmesi ile en güzel günlerin sizin olmasını sağlayabilirsiniz. Akpınar Otel Uzungöl ile beklediğinizden çok daha güzel günlere ulaşabilecek, tatilinizin muhteşem geçmesini sağlayacaksınız. Dilediğinizden çok daha fazlasını konukluk ettiğiniz sürede sizlere sunan Akpınar Otel Uzungöl, tüm doğal güzelliklerin merkezinde bir tatil sunuyor. 


Beklediğinizden daha lezzetli Karadeniz yöresel lezzetlerini tatmak için de bir fırsat olarak değerlendirebileceğiniz Uzungöl tatilinizde, konaklama hizmetlerinden yararlanabileceğiniz Akpınar Otel Uzungöl ile keyifli zamanlara sahip olabilirsiniz.

 

Otel Hakkında YorumlarPuana göre listeleTarihe göre listele

Memnun değilim  4.0

Ferah N
Otel hakkında hiçbir fikrimiz yoktu, sevgilim ile beraber burada kaldık. Tesis fotoğraflar da beklediğimiz gibi çıkmadı diyebilirim. Fiyat aralığı çok uygundu. Odamdan da hiç memnun kalmadım, klimanın olmaması da eksi değer bence.Ayrıca banyoda yetersiz görünüyordu. Lüks hizmet anlayışı içinde gitmeyin derim yoksa hayal kırıklığı yaşarsınız. Buraya bir daha geleceğimi sanmıyorum, ne yazık ki benden geçer not almayı başarmadı
Ferah N26/06/2016 10:25:01

Eğer bu taraflara gelmediyseniz kesinlikle tavsiye ederim.  5.0

Soydan Brk
Karadeniz'e daha önce gelmemiştik. Tur tatillerine bakarken burayı gördük ve şirketle konuşup eşimle bende yazıldım. Hep anlatırlardı yeşilliğini temiz havası falan ama bu kadar mükemmel olacağını düşünmüyordum doğrusu. 1 haftalık turumuz bizlere harika geldi. Hem eğlendik hemde fazlasıyla dinlendik. Eğer bu taraflara gelmediyseniz kesinlikle tavsiye ederim.
Soydan Brk23/06/2016 08:53:35

Muhteşem izlenim  5.0

Gönül Çağatay
Doğa ile iç içe yaşamanıza rağmen ne bir toz ne bir pislik ile karşılaşabiliyorsunuz. Odalar, mekan olması gerekenden daha fazla temiz. Tatili burnunuzdan getirecek hiç bir şey yok. Muhteşem izlenim bırakacak otel sayesinde tatiller daha anlamlı hale gelecektir buna eminim.
Gönül Çağatay24/03/2016 13:15:07