Tatiliniz Cennet Olsun!
Hemen üye olun, tatilinize renk katın.

Akyaka Gümüş Konak  Otel Puanı : 3 2 kişi yorum yapmış.

Akyaka Gümüş Konak
%70 2 misafir değerlendirdiFiyatı : 62,00 ₺

Cennet Koy Gökova körfezi ve bu Dünyadaki Cennet’i yaşatan Akyaka’nın harika doğasında çam ağaçlarının sarmaladığı Ödüllü Nail Çakırhan’ın tasarımı büyüleyici Akyaka Gümüş Konak Otel tatilde ki değişmez adresiniz olacak. Sunduğu hizmetleri, güler yüzlü personeli ve kalitesiyle konuklarını ağırlamak için bekleyen 17 odadan oluşan butik otelin her odası farklı tasarlanarak ahşap ve taş işçiliğinin güzel bir örneğidir. Akyaka'nın ünlü mimarisi, mavi bayraklı plajının yanı sıra yaz-kış buz gibi akan kaynak suyu ile Kadın Azmağının da ayrı bir yeri vardır. Akyaka Gümüş Konak Otel 12 ay boyunca yerli ve yabancı konuklarının hizmetindedir. Akyaka Gümüş Konak Otel Kadın Azmağı yanında birbirinden harika ev konforunda odaları ile kendinizi evinizde hissettiren atmosferi, huzurlu, sakin ve doğayla iç içe bir tatil geçirmek isteyenler için ideal bir şehirden kaçış noktasıdır. Odalarında birbirinden konforlu mobilyalar, eşsiz manzaralı balkonlar, klima, TV, sıcak su, minibar ve banyo bulunan Akyaka Gümüş Konak Otel’de ayrıca emanet kasası, ön büro ve otopark hizmeti bulunmaktadır. Apart konforu ve mutfak eşyaları sayesinde kendi yemeklerinizi yaparak teras manzarası eşliğinde keyifle yiyebilirsiniz.

Otel Hakkında YorumlarPuana göre listeleTarihe göre listele

Çok temiz ve odaları çok bakımlıydı.  4.0

Sema K
Otel çok güzel, odamız şahaneydi. Yemekler mükemmel ve çok taze. Kahvaltıda afyon kaymağı vardı desem, yemeklerin kalitesini anlayın. Daha önce bu tarz yerlerde çok kaldım ama kırsallarda oldukları için odamda yabancı maddelerde vardı haliyle. Fakat burada hiç böyle bir durumla karşılaşmadım. Aksine çok temiz ve odaları çok bakımlıydı.
Sema K13/06/2016 13:56:30

Çok sakin...  3.0

Mukaddes K.
Her yemeği yiyemiyorum maalesef. Sundukları imkan ile kendi yemeğimi kendim yapıp yedim. Havuz da serinlerken aynı zaman da özenle hazırlanan içeceklerden içmenizi tavsiye ederim. Lezzetleri harika. Çok sakin ve doğal bir ortamı var.
Mukaddes K.20/03/2016 21:58:18