Tatiliniz Cennet Olsun!
Hemen üye olun, tatilinize renk katın.

Akyüz Kardeşler Otel  Otel Puanı : 4 3 kişi yorum yapmış.

Akyüz Kardeşler Otel
%86 3 misafir değerlendirdiFiyatı : 120,00 ₺

Trabzon Uzungöl güzelliği, tüm dünyanın en yakından bilinen bir gerçektir. Mavi ve yeşilin her tonunu barındıran Uzungöl, denizden 1,100 metre yükseklikte olmasının ayrıcalığıyla, doğanın aranan tüm güzelliklerini konuklarına sunan doğal bir cennet görünümündedir. Tatil yapmak isteyenlere özel hizmetler sunan Akyüz Kardeşler Otel, aynı zamanda Uzungöl güzelliğini yerinde keşfetmeniz adına da en güzel seçeneklerden biridir. Yaz ve kış aylarında kesintisiz hizmet veren otelin oda hizmetleri ve restoran hizmetlerinden faydalanarak Karadeniz’i daha yakından tanıma imkanını elde edebilirsiniz.


Sevdiklerinizle bir arada tatil yapma kolaylıklarını yaşamak, doğal güzelliklerimizi yerinde incelemek ve iş hayatının yoğun stresinden kurtulmak için tercihleriniz arasına almanızı tavsiye ettiğimiz Akyüz Kardeşler Otel ile Trabzon’un en güzel ilçelerinden olan Uzungöl’ü yakından keşfedebilirsiniz. 

 

Otel Hakkında YorumlarPuana göre listeleTarihe göre listele

Tercih edilmeli  4.0

Ezel L
Yeşillikler içinde huzur dolu bir tatil yapmak paha biçilemez bir şey.Bence Karadeniz’in bölgesinin en nadide tesislerinden biri burası. Özellikle tabiatı tek kelime ile muhteşem. Şiddetle tavsiye edebileceğim tesislerden biri oldu burası. Kafa dinlemek ve şehrin gürültüsünden biraz uzaklaşmak için ideal. Ayrıca konum olarak da bence çok ideal. Doğanın içinde unutamayacağım bir tatil geçirdim. Özellikle yeşillik alan çocuklar için ideal olabilir. Buraya gelirseniz yöresel yemekleri yemeden geri dönmeyin derim, hepsi birbirinden lezzetliydi
Ezel L26/06/2016 10:10:32

Temizlik mükemmel burada..  5.0

Ayşe P
Sezon açılmadan gitmek istedik ve öyle yaptık. Amacımız kimse olmaz ise seste olmaz ve kafa dinleriz dedik. Sağolsun gelikten sonra Aslı arkadaşımız bizimle fazlasıyla ilgilenerek odamızı gösterdi falan filan tabi çıktıktan sonra bu kadar mükemmel temizlik ve dekor görmedik daha önce. Evimiz kadar temizdi. 1 hafta kaldık gözlem yapınca sadece odalar değil her yer o kadar temizdi ki anlatamam. TAvsiye ederiz.
Ayşe P23/06/2016 08:28:38

İğneden ipliğe hesap  4.0

Buse Gizem Berker
Gerçek anlamda tatilin kucağında olduğunu hissettim. Tatil sürecimi iğneden ipliğe santimi santimine hesaplayan otel memnuniyetimi bir kat daha arttırdı. Kışın çok soğuk olduğu için tercih edilmemeli diye düşünüyorum ama yazın müthiş bir tatil için keyifli bir mekan.
Buse Gizem Berker24/03/2016 13:02:44