Tatiliniz Cennet Olsun!
Hemen üye olun, tatilinize renk katın.

Alder Otel Ayvalık  Otel Puanı : 5 2 kişi yorum yapmış.

Alder Otel Ayvalık
%100 2 misafir değerlendirdiFiyatı : 0,00 ₺

Sarımsaklı bölgesinde beklediğiniz gibi bir tatil, denize yakın mesafe, doğal güzellikleri, yeşil ve mavinin buluştuğu bir noktada ayrıcalıklı hizmet yakalamak için tercihleriniz arasına almanızı tavsiye ettiğimiz Alder Otel Ayvalık, sahile yakın mesafede yer almaktadır. Odalarında; banyo, LCD televizyon, ücretsiz Wi-Fi servisi bulunan otel, kahvaltılarda açık büfe hizmeti sunmaktadır. Yüzme havuzu, çocuk yüzme havuzu, 24 saat açık resepsiyon, ücretsiz otoparkı da bulunan otel, öğlen ve akşam yemeklerinde sofralarınızı Ege lezzetleriyle donatıyor. Özel plajı ve yüzme havuzu bulunan Alder Otel Ayvalık’ın keyifli hizmetleri, yaz eğlencesi ve konaklamada sunduğu ayrıcalıkları değerlendirerek hayatınızın en güzel tatilini gerçekleştirme imkanına ulaşabilirsiniz.

Modern yapılanması, müşteri memnuniyetine yönelik hizmetleri ve daha fazlasıyla dilediğiniz zaman değerlendirebileceğiniz Alder Otel Ayvalık, bu sene de tercihleriniz arasında olacak. 

Otel Hakkında YorumlarPuana göre listeleTarihe göre listele

Mükemmel insanlarla aynı çatı altında olmaz mutlu etti.  5.0

Deniz R
Kız arkadaşıma burada evlenme teklifi ettim. Otel işletmecileriçok ilgilendiler, sanki arkadaşlarının organizasyonlarını hazırlarcasına, çok ama çok memnun kaldık. Bizlere hemen özel bir oda verildi ve personele sıkı tembihler yardımcı ol gibi kelimeler çok hoşumuza gitti. Bu kadar mükemmel insanlarla aynı çatı altında olduğumuz için çok mutlu olduk.
Deniz R19/06/2016 12:16:32

Bundan sonra burası benim için otel değil evimdir.  5.0

Bulut Serbaş
Otele tatil için bizzat seçerek gittik ve çok güzel yere sahip.Ama karım birden rahatsızlandı ve hastaneye kaldırmak zorunda kaldık.İşte otelin kalitesini buradan anladım.Herkes bir anda seferber oldu.Hemenambulans çağırıldı ve hastaneye kadar eşlik edildi bana.Bizzat müdür son ana kadar yanımdaydı.İnanın böyle aile sıcaklığını ben hiç bir yerde görmedim.Bundan sonra burası benim için otel değil evimdir.
Bulut Serbaş22/03/2016 12:56:29