Tatiliniz Cennet Olsun!
Hemen üye olun, tatilinize renk katın.

Alkabris Boutique Hotel  Otel Puanı : 4 2 kişi yorum yapmış.

Alkabris Boutique Hotel
%80 2 misafir değerlendirdiFiyatı : 0,00 ₺

AlKaBriS, Kapadokya'nın merkezinde, Ortahisar'da bulunan eski bir Kapadokya evidir. Ürgüp'e 6, Göreme vadisine 2 km uzaklıktadır.  AlKaBriS, ünlü Ortahisar kalesine, değişik vadilere ve Erciyes'e hâkim bir konumdadır. İkisi suit olmak üzere toplam beş odası, bir yemek salonu ve dinlenme odası vardır. Suit oda banyolarında jakuzi, diğer banyolarda ise hidromasaj / duş bulunmaktadır. Bu eski ev Turizm ve Kültür Bakanlığı'nın onayı ve denetiminde restore edilmiştir. Kayseri havaalanına 85, Nevşehir havaalanına ise yaklaşık 40 km. uzaklıktadır. Binlerce yıllık uygarlıkların mirası, eşsiz tarihi panoramik manzarası, uzman mimarların mahareti, usta ellerin işçiliği ve Koruma Kurullarının titizliğine bizim de heyecanımızın eklenmesiyle ortaya çıkan bu güzelliği ve o güzellik içinde yaşamanın keyfini hep birlikte sürmek istedik. Deneyimli işletmecileri sizler için gerekli olan her ayrıntıyı düşünmüş ve rahat edebilmeniz için çok özenli bir çalışma gerçekleştirmişlerdir.
AlKaBriS, konuklarını muhteşem manzarası ile büyüleyecek, deneyimli ve yöre uzmanı bir rehber olan sahibi ile de bu ilginç bölgeyi keşfetmenize katkıda bulunacaktır.

Otel Hakkında YorumlarPuana göre listeleTarihe göre listele

Sevgilimle güzel günler  4.0

Soylu34
Huzur dolu 4 gün bizlere çok iyi geldi. İş arkadaşımla gelmiştik aynı zamanda sevgilim olur kendisi :) Şuan yorumu yazarken oda yanımda ve gülüyor :) Gerçekten çok beğendik hem hizmeti iyi hemde çok temiz bir yer. Odamız çok rahat. Teşekkür ederiz.
Soylu3407/06/2016 13:15:45

çok rahat bir tatildi  4.0

Şeyda K.
Eski bir Kapadokya evinde kalma ayrıcalığını yaşayabilmek çok güzeldi. Tarih kokuyor burası resmen ve restorasyonu aslına uygundu da. Çok sevmiştim ben burayı. Çok kalabalık olmuyor hem ve kafa dinleyebilmiştik akşamları. Çünkü gündüzleri gezmekten kendimizi alıkoyamadık hatta o kadar çok gezdik ki akşamları yorgunluktan ve tabi ki sıcaktan otele ancak dönebiliyorduk. Otelin manzarası çok güzeldi. Manzarada yemek yiyip kahve içmenin keyfi çok başkaydı. Otelin çalışanları çok ilgililerdi. Biz memnun kalmıştık, buradan gitmek isteyene tavsiye ederiz.
Şeyda K.18/03/2016 15:51:00