Tatiliniz Cennet Olsun!
Hemen üye olun, tatilinize renk katın.

Alp Paşa Hotel  Otel Puanı : 4 2 kişi yorum yapmış.

Alp Paşa Hotel
%90 2 misafir değerlendirdiFiyatı : 144,00 ₺

Ailenizle birlikte, yaz eğlencelerinden faydalanmak, senenin yoğun stresinden uzaklaşarak daha konforlu bir Antalya gezisi yapmak için Antalya merkezinde, sahile yakın mesafede yer alan antik görünümlü Alp Paşa Hotel’den faydalanabilirsiniz. Odalarında padişahlara layık konforlu dinlenme imkânları sunan otelin güler yüzlü personelinden alacağınız hizmet de siz değerli konuklarını memnun etmek adına yetecektir. Şömineli 180 kişi kapasiteli restoranında sevdiklerinizle bir arada Akdeniz’in yöresel lezzetlerini keşfetme imkânına da ulaşabileceğiniz Alp Paşa Hotel ile en güzel şekilde tatilinizi değerlendirebileceğinizden emin olabilirsiniz.
Hizmette sınır tanımayan otelim, antik beldelerden olan Kaleiçi mevkiine yakın olmasını, plaja kısa mesafede olmasını da değerlendirerek daha fazlasına sahip olabilirsiniz. Alp Paşa Hotel’in erken rezervasyonunda sizlere sunduğu fiyat indirimlerinden da faydalanabilirsiniz.

Otel Hakkında YorumlarPuana göre listeleTarihe göre listele

Harika insanların evinde kendimizi güvende hissettik.   5.0

Merve C
Otel çok güzel personelleri seçme almışlar hepsi çok ilgili ve güler yüzlü bundan hepimiz hem fikiriz. Rüyalarımızdaki tatili burada yaptık desem inanın. Her durumda yardımcı olan harika insanların evinde kendimizi güvende hissettik. Tavsiye ederiz.
Merve C09/06/2016 12:15:40

Her şey çok güzeldi hayal gibi  4.0

Saadet Tez
Ailemle geldim ve çok güzel 5 gün geçirdim.Hem doğal manzarası hemde havası karpostallarda ki resimler gibi adeta.Olursa bu kadar güzel ve sade bir hizmet olabilir.Bizlere verilen hizmetten dolayı otel müdürü ve çalışanlarına teşekkür ederiz.
Saadet Tez19/03/2016 19:57:01