Tatiliniz Cennet Olsun!
Hemen üye olun, tatilinize renk katın.

Amazon Aretias Otel  Otel Puanı : 4 2 kişi yorum yapmış.

Amazon Aretias Otel
%90 2 misafir değerlendirdiFiyatı : 180,00 ₺

Giresun yolculuğunuzda konaklama ihtiyacı duyduğunuzda Uzuncakum beldesinde, deniz kıyısında zaman geçirebileceğiniz Amazon Aretias Otel hizmetlerinden yararlanabilirsiniz. Şehrin modern yerlerinde modern tasarıma sahip olan özelliklerle donatılan otelde evinizdeki sıcaklığı hissedebilirsiniz. Şehir merkezine 8 km. mesafede yer alan Amazon Aretias Otel, odalarında banyo, WC, LCD TV ve kablosuz internet hizmetlerini de siz değerli konuklarının hizmetine sunmaktadır.

Beklediğinizden daha iyi zaman geçirmek, dilediğiniz zaman konaklama hizmetlerinden yararlanmak istediğinizde değerlendirebileceğiniz Amazon Aretias Otel, Trabzon havaalanına 105 km. uzaklıkta yer alıyor.

Otel Hakkında YorumlarPuana göre listeleTarihe göre listele

Gayet başarılı bulduk ve mükemmel burası.  4.0

Dolunay R
Personelin yardımcı ve güler yüzlülüğü, Sabah öğle akşam yemeklerinin çeşit ve kalite zenginliği, akşamcılar için bulunmaz bir mekan. Daha önce kalmadık ama bu sefer tercihimiz bu yönde oldu arkadaşımla. Gayet başarılı bulduk ve mükemmel burası.
Dolunay R22/06/2016 11:02:26

bir otelde aranan her şeyin fazlası burada var.  5.0

Rasim B
Burası kaldığımız yerler arasında tek desem inanın yani.Hizmet oldukça yüksek kalitede.Artı otelin yeri var ya muhteşem tek kelime ile anlat deseler müthiş bir yer derdim.Çalışanlar güler yüzlü ve sıcak.Otel sahibi çok mütevazi bir kişi.Karşısında ki deniz zaten yeterli.Havası sessiz oluşu sükunet ve dinlendirici atmosferi.Daha ne kaldı bir otelde aranan her şeyin fazlası burada var.
Rasim B25/03/2016 06:49:04