Tatiliniz Cennet Olsun!
Hemen üye olun, tatilinize renk katın.

Amore Anex Hotel  Otel Puanı : 3 2 kişi yorum yapmış.

Amore Anex Hotel
%60 2 misafir değerlendirdiFiyatı : 0,00 ₺

Fatih bölgesinde hizmet veren Amore Anex Hotel kusursuz planlaması ile farklılığın elde edilmesine olanak tanımaktadır. Müşterisine sağladığı konforu ile tercih edilme sebeplerini artıran Amore Anex Hotel’in tüm odalarında buzdolabı, klima, banyo, duş, ve saç kurutma makinesi yer almaktadır. 
Tesisimiz kuru temizleme, bisiklet kiralama, çamaşır ve bilet servis hizmeti sağlamaktadır. Dilerseniz kısa gezi ve tur danışma platformundan da yararlanabilirsiniz. Farklılığı ile ön plana çıkmayı başaran Amore Anex Hotel detaylara dikkat ederek kusursuzluğun ön plana çıkmasına olanak tanımaktadır. Memnuniyet derecesini yükseltmek adına vizyonunu geliştirerek farklılaşan Amore Anex Hotel aracılığı ile sizler de tatil rotanızı en üst safhaya çıkararak kusursuz tatil platformundan yararlanabilirsiniz.

Otel Hakkında YorumlarPuana göre listeleTarihe göre listele

Her şey kusursuz  3.0

Oya N
Tesis oldukça güzel ve kaliteli nitelikte diyebilirim. Fatih’de yer alması çok güzel her yere de oldukça yakın. Personellerin hizmet anlayışı benden geçer not aldı, sağolsunlar her konuda bize çok yardımcı oldular.Kaldığım oda da oldukça güzeldi, buradan bu kadar çok memnun kalacağım aklıma bile gelmezdi. Her şey için çok teşekkürler,tekrardan görüşmek dileği ile
Oya N29/05/2016 13:17:42

Günü birlik konaklamalar için güzel yer  3.0

Bora H
Burası günü birlikte konaklamak için güzel bir yer. Fatih'de yer alan bu otele iş seyahati için gelmiştim. Sadece 2 gün 1 gece boyunca kalarak geri döndüm. Genel olarak yorumlamam gerekirse güzel bir otel. Personeller misafirperverler, otele ilk girdiğimde gayet sıcak bir karşılama vardı. Ödediğim ücret de oldukça idealdi. Odalar sade bir şekilde hazırlanmış herhangi bir eksiklik yoktu, oldukça başarılı. Konforlu bir otel kısacası tercih günü birlikte konaklamalar için ideal.
Bora H15/02/2016 20:55:25