Tatiliniz Cennet Olsun!
Hemen üye olun, tatilinize renk katın.

Amorium Park Hotel  Otel Puanı : 4 3 kişi yorum yapmış.

Amorium Park Hotel
%86 3 misafir değerlendirdiFiyatı : 208,00 ₺

Ailenizle birlikte mükemmel doğal güzelliklere sahip olan Kastamonu’da tatil yapma imkânını en iyi şekilde elde etmenizi sağlayan Amorium Park Hotel ile tatil yapmaya ne dersiniz? Yüksek bir tepede yer alan bu harika villanın bahçesinde cafe hizmetinden faydalanarak kendinize layık bir tatil geçirebilirsiniz. Ayrıcalıklarla dolu olan Hotel’de sadece bunlar yoktur. Geleneksel Türk Hamamı imkânları, Sahha saunası ve çok amaçlı yaşam alanında beklediğinizden çok daha ötesinde bir tatil gerçekleştireceksiniz. 

Eşsiz manzarası, lezzetli yemekleri ve kahvaltı fırsatlarıyla bir konakta hissettirecek Amorium Park Hotel ayrıcalıklarından faydalanarak yılın 12 ayı dilediğiniz gibi tatil yapma imkânlarına ulaşabilirsiniz. Daha fazla hizmet, daha iyi konaklama hizmeti ve daha fazlasını isteyenlere, hizmette sınır tanımayan Amorium Park Hotel ile tatil keyfini yakalamanızı tavsiye ediyoruz.

Otel Hakkında YorumlarPuana göre listeleTarihe göre listele

Genel olarak tavsiye edebileceğim güzel yer.  4.0

Erkan I
Odaları çok temiz aynı zamanda geniş. Benim asıl üzerine düştüğüm şey temizliktir ve burada bu konuda çok titiz davranıyor. Odalar günlük olarak temizlenip teslim ediliyor. Yemek konusunda pek anlaşamadık ama kahvaltı güzeldi. Genel olarak tavsiye edebileceğim güzel yer.
Erkan I21/06/2016 07:49:48

Hepsine ayrı ayrı teşekkür ederim.  4.0

Galip H
Uzun kalamadık ama kaldığımız süre zarfında harika anlar yaşadık burada. Gelen misafirlre gerçekten değer veren bir personel ve otel sahibi var. Giriş anımızdan çıkışımıza kadar gerekli ne varda sağolsunlar yaptılar. Hepsine ayrı ayrı teşekkür ederim.
Galip H20/06/2016 12:50:50

yakındaysanız sakın kaçırmayın.  5.0

Masal G.
Eşimle birkaç gün baş başa kalmak ve evden, ev ortamından uzaklaşarak farklı birkaç gün geçirmek için alternatifleri değerlendirirken Amorium Park’ın sitesine girdik. Fotoğrafları görünce çok beğendik. Tam aradığımız gibi bir yerdi. Sessiz, sakin, kalabalıktan uzak, doğayla iç içe. Gittiğimizde de fotoğrafların birebir aynısı olması bizi rahatlattı. O kadar huzurlu bir yer ki dönmeyi hiç istemedim. Etrafı yemyeşil ve havası mis gibi. İnsanı rahatlatan, sakinleştiren, elektriğini alan bir yanı var. Odaları da çok şık. Hem bir dağ havası hem de modern bir esinti. Çok başarıyla harmanlanmış. Kahvaltısı da yemekleri de mükemmeldi. Her şey mükemmeldi. Size tavsiyem eğer konum olarak yakınsanız ara sıra kendinize izin verin ve en azından senede bir kez kaçın. Öyle iyi geliyor ki anlatamam.
Masal G.25/03/2016 14:30:14