Tatiliniz Cennet Olsun!
Hemen üye olun, tatilinize renk katın.

Amphora Hotel  Otel Puanı : 1 0 kişi yorum yapmış.

Amphora Hotel
%0 0 misafir değerlendirdiFiyatı : 161,00 ₺

Cennetin tarifi desek abartmış olmayız. Denizi, havası ve muhteşem atmosferi gelen konukların daha önce görmedikleri ve yaşamadıkları bir tatildir burası. Eşsiz maviliğin ve yeşilliğin bir arada olduğu ve tarif edilemeyecek güzelliklerin yaşandığı yerdir burası.

Gelen konuklara ücretsiz otopark ve sahilde yine ücretsiz şezlong hizmeti bulunmaktadır. Güneş’in kavurduğu yaz aylarında bunaldığınız anda Akdeniz’in eşsiz güzelliğinde olan mavi sularında serinleyebilirsiniz. Sudan çıktıktan sonra sahil bardan güzel bir içecek ile dinlenmeye geçebilirsiniz.

Kaldığınız odaların tamamı klimalı ve bütün manzarayı ayaklarınızın altına seren balkonlardan oluşmuştur. Özel duş odalarının yanı sıra televizyon gibi gerekli olan bütün donanımlar odalarınızda mevcuttur.

Her sabah odalarınıza ya da havuz kenarında yapabileceğiniz çeşitli kahvaltılar sizlere servis edilmektedir. Akşam yemeklerinizi diğer konuklar ile birlikte havuz kenarında yiyebilirsiniz. Çeşitli içeceklerin bulunduğu barımızı kesinlikle ziyaret ederek günün tadını çıkarın.

Otel Hakkında YorumlarPuana göre listeleTarihe göre listele

Henüz bu otele yorum yapılmamış, ilk yorum yapan siz olun...