Tatiliniz Cennet Olsun!
Hemen üye olun, tatilinize renk katın.

Anatolia Hotel  Otel Puanı : 4 2 kişi yorum yapmış.

Anatolia Hotel
%80 2 misafir değerlendirdiFiyatı : 125,00 ₺

Hotel Anatolia, Çekirge Kaplıcasına araba ile 3 dakikalık bir uzaklıktadır.  Otelde Türk hamamı, fitness merkezi, sauna gibi olanaklar bulunmaktadır. Hotel Anatolia, ferah odalarında oturma alanları da bulunmaktadır. Geniş pencerelere sahip odalarında şehrin panaromik manzarasının tadına varabilirsiniz. Odalarında Lig Tv’nin bulunduğu LCD TV’ler yer almaktadır. Otelde hem yöresel hem de uluslar arası yemeklerin sunulduğu 2 adet restoran bulunmaktadır.  Ve lobi salonu ve büfe de vardır. Deneyimli ve güler yüzlü personelleri sizlere harika bir hizmet sunarak, sizlere konaklamanız boyunca hiç yabancılık çektirmeyecektir.
Hotel Anatolia, Uludağ Milli Parkı’na 18 km mesafede yer almaktadır. 24 saat açık bir resepsiyon hizmetine ve özel otopark alanına sahiptir. 

Otel Hakkında YorumlarPuana göre listeleTarihe göre listele

Dev bina içinde kayboldum desem doğru olur.  5.0

Recep Haktan
Otelin içi olsun odalar olsun hepsi temiz ve modern. Banyo, lavabo temizdi.. Kaldığım odada internet hızını da beğendim. Kahvaltı seçenekleri de gayet başarılı. Dev bina içinde kayboldum desem doğru olur. Uyuduğum yatak muhteşemdi bu arada. Teşekkür ederim.
Recep Haktan10/06/2016 10:02:36

Düşme korkusuyla yattım  3.0

Ebrar Destina
Geniş pencerelerinden dolayıaşağıya düşeceğim korkusuyla yatıp kalktım. Yöreye has yemeklerin sunulduğu bir oteldi ama nedense insanlar uluslararası yemekleri seçiyorlardı. Yükseklik korkunuz varsa uzak durun.
Ebrar Destina20/03/2016 13:01:54