Tatiliniz Cennet Olsun!
Hemen üye olun, tatilinize renk katın.

And Hotel Ankara  Otel Puanı : 4 2 kişi yorum yapmış.

And Hotel Ankara
%90 2 misafir değerlendirdiFiyatı : 120,00 ₺

Tam yüz yıllık ahşap bir binada hizmet veren And Hotel Ankara dış görüntüsündeki Osmanlı esintilerini iç dekorasyonunda da devam ettirmiş. Günün her saati resepsiyon hizmeti bulunan hotelde sadece 6 konaklama birimi kullanılıyor. Esenboğa Havalimanı’ndan 26 km civarında bir uzaklığı bulunan hotelin etrafı da kendisi gibi tarihi evler ile çevrilidir. 
And Hotel Ankara bünyesindeki her oda zevkli bir düşün gerçeğe dönüşmüş hali gibidir. Adeta kendinizi zamanda yolculuğa çıkmış hissedeceğiniz ve modern olanaklar ve konfor ile birlikte aslında iki ayrı dönemin çakışmasına tanık olma şansı bulacağınız hotelde kahvaltılar lobi ya da bahçede diğer öğünler ise tesise sadece 15 metre mesafedeki And cafede servis edilmektedir. Ayrıca otelin çok yakınında yöresel lezzetleri deneyimleyebileceğiniz pek çok restoran bulabilirsiniz.  

Otel Hakkında YorumlarPuana göre listeleTarihe göre listele

Daha önce kaldığım yerler otelse burası neydi acaba merak ediyorum :)  5.0

Rahşan D
Otel muhteşem konumu ve manzarası ile bizi büyüledi. Her şey yürüme mesafesinde. En güzeli Ankara Kalesi içerisinde yer almasıydı. Farklı bir atmosferde değişik güzellikte konaklama fırsatı veren bu yer gerçekten mükemmel ötesi otellerden birisiydi. Daha önce kaldığım yerler otelse burası neydi acaba merak ediyorum :)
Rahşan D03/06/2016 10:53:22

Osmanlı Dokusu   4.0

Harika F.
Ankara kalesi içerisinde yer alan And Hotel Ankara bizi tam anlamı ile büyüledi. And Hotel Ankara çevresinde her bütçeye ve zevke uygun olan yemek yeme alanları bulunuyor. Gezmeyi çok sevdiğim için bu konum bana hitap etti. Ayrıca Osmanlı desenlerinden oluşan binaları çok sevdiğim için And Hotel Ankara'nın tarihi yansıtan mimarisi de çok hoşuma gitti. Tek anlamı ile harika.
Harika F.07/03/2016 13:31:15