Tatiliniz Cennet Olsun!
Hemen üye olun, tatilinize renk katın.

Anemon Galata Hotel  Otel Puanı : 4 2 kişi yorum yapmış.

Anemon Galata Hotel
%80 2 misafir değerlendirdiFiyatı : 198,00 ₺

Orta çağ mimarisinin eşsiz bir örneği olan ve şehrin simgelerinin başında gelen tarihi Galata Kulesi’nin yanı başında yer alan Anemon Galata Hotel misafirlerine göz alıcı bir şehir ve Haliç manzarası vaat ediyor. 5 yıldızlı bir tesis olan ve 30 konaklama birimi ile hizmet veren otelin aynı zamanda Anemon Otel zincirinin en görkemli halkası olduğunu da ekleyelim. 
Farklı özelliklere sahip ve her biri zevkli bir şekilde dekore edilmiş odalarında sıcak renkler kullanılarak kaliteli bir atmosfer yaratılmış. Bunun yanında modern olanakların da eksiksiz yerine getirildiği Anemon Galata Hotel adresinden Taksim Meydanı ve Beyoğlu bölgesine yürüyerek ulaşmak oldukça kolaydır. Özelliklerin gezginlerin ve şehri keşfetmek isteyen kaşif ruhlu turistlerin ilgisini çekecek kadar iddialı olan tesisteki çatı restoranı hem damakları hem de eşsiz manzarası ile gözlere bayram ettirecek kadar keyifli bir köşedir.

Otel Hakkında YorumlarPuana göre listeleTarihe göre listele

Ulaşım kolay  4.0

Ali B
Mart ayında ailem ile beraber yapmış olduğum tatilde bu otelde konaklamıştım. Tesisin konumu oldukça idealdi. Tesisten her yere kolaylıkla ulaşabiliyorsunuz kısacası konumu ideal. En çok kahvaltı hizmetinden memnun kaldım diyebilirim, yemeklerin lezzetleri gerçekten muhteşem.Resepsiyonda çalışan Murat Bey’e bize göstermiş olduğu ilgi ve alaka için çok teşekkür etmek istiyorum. Otel çalışanların hepsi bizi en iyi şekilde ağırladı. Bu konuda hepsinden çok memnun kaldım. Ayrıca otelin Galata Kulesi’ne yakın olması d büyük avantaj. Ayrıca burada ulaşım konusunda da hiç sıkıntı çekmedim.
Ali B22/05/2016 14:16:10

Çok güzel bir tatil geçirdim  4.0

Hülya E
Kusursuz hizmet anlayışına sahip olan bu otel bir harika. Tüm müşterileri ile tek tek ilgileniyor ve taleplerini yerine getiriyor. Zaten personellerin güler yüzlü davranması çok hoşuma gitti. Odalar ferah ve aydınlık. Otel uygun fiyat aralığına sahip, müşterisinin avantaj elde etmesine imkan tanıyor. Ailece memnun kaldık. Akşam yemekleri çok lezzetli ve özel bir şekilde sunuluyor. Sabah kahvaltıları da çok iyi seviye de diyebilirim.
Hülya E17/01/2016 01:13:14