Tatiliniz Cennet Olsun!
Hemen üye olun, tatilinize renk katın.

Angora Hotel Ankara  Otel Puanı : 4 2 kişi yorum yapmış.

Angora Hotel Ankara
%90 2 misafir değerlendirdiFiyatı : 120,00 ₺

Ankara’nın Batı dillerindeki adı Angora’yı kendine isim olarak seçen ve Ankara’daki eviniz olmaya aday Angora House Otel Osmanlı döneminden kalan ve restore edilerek turizme kazandırılan küçük ama sevimli mimarisi ile sadece 7 konaklama birimine sahip özel bir adres. İç mekanlarda da otantik dekorasyon stilinin devam ettiği otelde modern ve teknolojik gereklilikler de unutulmamış. 
2 yıldız statüsündeki Angora House Otel bünyesindeki oldukça geniş ve lüks odalarda Lcd Tv, klima gibi imkanlar kullanıldığı gibi tesis genelinden ücretsiz olarak internete girebilmek de mümkün olabiliyor. Sakin, huzurlu ve sevimli avlusunda sabah kahvaltılarının verildiği otel Anıtkabir, Arkeoloji müzesi, alışveriş merkezleri camiler ve şehir merkezi gibi gidilmek istenen noktalara da sadece beş dakikalık uzaklıktadır. 

Otel Hakkında YorumlarPuana göre listeleTarihe göre listele

Harika bir otel   5.0

Erencan F
İşte otel bu dedirttiniz ve teşekkürler. 3 gece kaldık bir tek kusur ve sorunla karşılaşmadık. Arkadaşlar çok ilgili ve sevecen insanlarsınız. Yaptıklarınızdan dolayı ve aynı zamanda odalarımızla bizzat gelerek ilgilendiğiniz için teşekkür ederiz.
Erencan F03/06/2016 11:05:21

Yaşanılası Otel  4.0

Yaren Aslı D.
Ankara'nın kalbinde olan Angora House Otel, süper ötesi bir yer. Angora House Otel'in bulunduğu cadde, dar ve dükkanların olduğu bir mekan. Bu yüzden ülkemizin yaşanan dokusunu da birebir yaşama imkanınız oluyor. Cadde sonunda size taksiler eşlik edebiliyor. Angora House Otel'in vermiş olduğu hizmetlerden, temizliğinden, yemeklerinden ve tüm detaylarından memnun kaldım.
Yaren Aslı D.07/03/2016 13:52:24