Tatiliniz Cennet Olsun!
Hemen üye olun, tatilinize renk katın.

Ankara Pera Hotel  Otel Puanı : 3 2 kişi yorum yapmış.

Ankara Pera Hotel
%60 2 misafir değerlendirdiFiyatı : 96,00 ₺

72 odası ile sadece Ankaralıları değil her il ve ülkeden gelen konukları misafir etmeyi bekleyen Altındağ’daki Ankara Pera Otel modern bir tesis. Kızılay’a birkaç dakikalık uzaklıkta yer alan tesisin havalimanına uzaklığı ise 25 km civarındadır. 24 saat resepsiyon hizmeti olan tesisin kendine ait otoparkı da vardır. Şehrin en ünlü alışveriş merkezlerinin başında gelen Ankamall’ın da otelden yalnızca 1,5 km mesafede yer aldığını ekleyelim. 
Ankara Pera Otel bünyesindeki tüm odaların zeminleri parke kaplama şeklinde düzenlenmiş. Her birinde televizyon, mini bar, wi-fi, banyo malzemeleri gibi konukların ihtiyaç duyabileceği her ayrıntının eksiksiz yerine getirildiği tesiste kahvaltılar açık büfe, akşam yemekleri ise tesis bünyesinde bulunan restoranda alakart şeklinde servis ediliyor.

Otel Hakkında YorumlarPuana göre listeleTarihe göre listele

Tercih edilebilir diyorum.  3.0

Sade A
Otelin girişinden itibaren kendinizi evinizde gibi hissediyorsunuz. Fakat biraz daha ilgi şart. Dekor konusunda çok hoşuma gitmedi ama gece ses konusunda sorun yaşamadık. odaları normal temizlikte. Tercih edilebilir diyorum.
Sade A08/06/2016 12:52:27

Biraz daha özen gösterilmeli  3.0

Erdinç Sağlam
Başkent ziyaretimde kalmıştım.Güzel buldum fakat biraz daha özgün model olabilirdi.Klasik kalmış diğer otellere göre.Temizlik açısından sorun yoktu,odamdaki çarşaf günlük değişti.Ama biraz daha özen gösterilse daha iyi olur.Konum olarak fena yerde değil.Alışveriş merkezlerine yakın mesafede olması artı bir avantaj sağlamış otele.
Erdinç Sağlam19/03/2016 12:18:26