Tatiliniz Cennet Olsun!
Hemen üye olun, tatilinize renk katın.

Antandros Pansiyon  Otel Puanı : 3 3 kişi yorum yapmış.

Otel Hakkında YorumlarPuana göre listeleTarihe göre listele

ikinci evim  3.0

Harun B
2 Ekim 2014 tarihinde bu otele kızım ile birlikte gelmiştik. Otelin hizmet anlayışından memnun kaldım. Otel için yapılan yorumların iyi yönde olması beni buraya getirdi diyebilirim. Ayrıca okuldan bir arkadaşım da daha önceden ailesi ile birlikte bu otelde konaklamış. Her konuda bizimle ilgilenen işletme sahibi gerçekten bizi çok mutlu etti. Burada sıcak ve samimi bir ortam var , insan kendini evindeymiş gibi güvende hissedebiliyor.
Harun B24/05/2016 19:07:00

Memnun kaldığım otellerden biri oldu  3.0

Ekrem B
Otel standart düzeyde diyebilirim. Tesisin bahçesinde çadırlar var, biraz kamp alanı gibi olmuş. Ek ücret karşılığında çadır hizmeti de veriliyor. Sahili biraz karmaşık , bu konudan pek memnun kalmadım. Buraya gelirken lükks hizmet beklerseniz hata yapmış olursunuz baştan söyleyeyim. Kafa dinleyebileceğiniz bir mekan, özellikle çocuklu aileler tercih edebilir. 2 haftalık tatilimin 3 gün burada konakladım. Memnun bir şekilde ayrıldım fakat biraz daha geliştirilebilir.
Ekrem B24/05/2016 18:53:14

Denemeye değer  3.0

Kadir A
Keyifli bir ortam sizi karşılıyor. Odalar da sade bir şekilde dekore edilmiş ve özel banyolar bulunuyor. Banyolar da duş var. Otelin bahçesinde çadırlar mevcut. Ek ücret ödeyerek çadır hizmetinden yararlanabiliyorsunuz. Akşamları ev yemekleri çıkıyor. Yemeklere ek ücret ödüyorsunuz fakat hepsi yemeye değer lezzetler. Sahili biraz bana karmaşık geldi. Personelleri bize güler yüzlü ve samimi davrandılar. Keyifli bir tatildi. Aileniz ile gidebileceğiniz bir işletme.
Kadir A23/01/2016 02:41:14