Tatiliniz Cennet Olsun!
Hemen üye olun, tatilinize renk katın.

Antea Hotel  Otel Puanı : 3 2 kişi yorum yapmış.

Antea Hotel
%60 2 misafir değerlendirdiFiyatı : 194,00 ₺

İstanbul'un birçok tarihi mekanının ortasındaki bu modern otel, çağdaş odalar ve olanaklar sunmaktadır. Sultanahmet, Ayasofya, Kapalıçarşı ve Topkapı Sarayı yürüme mesafesindedir. Otel klimalı odalar ve ücretsiz internet bağlantısı sunmaktadır. Davetkar bar ve restoran alanları, İstanbul'un en renkli ve en eski bölgelerinden birinde bulunan Antea Hotel'i cazibeli bir seçim yapmaktadırTesis 4 yıldızlı bir tesistir. Tesiste konaklayan 86 misafirin yapmış olduğu yorumlar neticesinde tesis 100 üzerinden 67 puan almıştır. Temizlik konusunda ziyaretçilerden alınan görüşler tesisin temiz olduğu yönündedir. Misafirler personelin iyi bir hizmet sunduğunu belirtmişlerdir.Odalar genişlik ve konfor bakımından misafirlerden iyi not almıştır.Tesisin sunduğu yemek çeşitliliği ve lezzet kalitesi misafirlerin gözünde iyi düzeydedir.Misafirler tesisin imkan ve olanaklarının iyi olduğunu düşünmektedirler.

Otel Hakkında YorumlarPuana göre listeleTarihe göre listele

Tek güzelliği temiz olması onun dışında beğenilecek hiç bir yanı yok.  1.0

Haydar D
Biraz daha dikkatli yapın bu işi. Girdiğim andan itibaren hep sorunlarla karşılaştım. Resepsiyonda duran arkadaşım az gülde dişlerini görelim. Tek güzelliği temiz olması onun dışında beğenilecek hiç bir yanı yok.
Haydar D30/05/2016 09:47:06

Tesis kendini aşmış durumda.  5.0

Bade Çakan
Tesis kendini aşmış durumda. Temizliği nasıl yapalım diye müşterilerin fikri alınıyorsa siz düşünün. Odalar geniş,rahat,oldukça konforlu. Otelde çıkan yemekler lezzet açısından harika olduğu kadar sunum açısından da göz alıcı.
Bade Çakan26/03/2016 20:23:34