Tatiliniz Cennet Olsun!
Hemen üye olun, tatilinize renk katın.

Aprilis Hotel  Otel Puanı : 4 2 kişi yorum yapmış.

Aprilis Hotel
%90 2 misafir değerlendirdiFiyatı : 91,00 ₺

Eski İstanbul diye tabir edilen Fatih Çemberlitaş mevkiinde hizmet veren otelimiz Aprilis Hotel misafirlerine en iyi hizmeti sunmak için var gücüyle çalışmaktadır. Son yıllarda artan turizm sektöründeki rağbet dolayısıyla genişleme yoluna giden otelimiz 2012 yılı Ağustos ayında hizmete açılmıştır. 
Henüz bu sektörde yeni olmasına karşın hizmet kalitesiyle yıllardır hizmet veriyormuşçasına uzman kadroyla çalışan otelde yılın her ayında hizmet sunulmaktadır. Aprilis Hotel     Fatih’in en hareketli semtinde bulunmaktadır. Dolayısıyla en iyi restoranları ve alış veriş merkezlerini kullanabilirsiniz. Ulaşımında oldukça kolay olduğu Aprilis Hotel Çemberlitaş metrobüs durağına yürüme mesafesinde bulunmaktadır. Şık restoranımızda dünyaca ünlü lezzetler sizleri sofralarınızda beklemektedir. Erken rezervasyon olanaklarını kaçırmayın. 

Otel Hakkında YorumlarPuana göre listeleTarihe göre listele

Aldıklarının hakkını fazlasıyla geri veriyorlar.  4.0

Gececi34
Standart yapıda bir otel işte. Gelen konuklara hitap şekilleri çok hoş olduğu gibi davranışları da bir o kadar profesyonel ve görgülü. Personel özel olarak seçiliyor anladım. Aldıklarının hakkını fazlasıyla geri veriyorlar.
Gececi3430/05/2016 09:49:13

Kendilerini yeniliyorlar.  5.0

Mehmet Tarık Çelikkol
Bünyesinde kalite ve müşteri memnuniyeti hakim. Otelin odaları, mekanları, oturma alanları ve daha bir çok yeri göze hitap edecek şekilde tasarlanmış.Hizmeti nasıl verdikleri değil nasıl verebilecekleri düşüncesine sahip oldukları için sürekli kendilerini yenilemeyi tercih ediyorlar.
Mehmet Tarık Çelikkol26/03/2016 20:37:44