Tatiliniz Cennet Olsun!
Hemen üye olun, tatilinize renk katın.

Arhalya Taş Konak  Otel Puanı : 5 1 kişi yorum yapmış.

Arhalya Taş Konak
%100 1 misafir değerlendirdiFiyatı : 160,00 ₺

Sevdiklerinizle bir arada kalmak, en iyi şekilde tatilinizi değerlendirmek ve mükemmel konaklama hizmetlerinden yararlanmak için mekan arayışına son verecek çözümleriyle Bodrum Akyarlar mevkiinde hizmet sunan Arhalya Taş Konak, babadan kalma taş bir evin restore edilmiş haliyle, modern tesis hizmeti sunmaktadır. Damak lezzeti adına ızgara, yöresel yemekler sunan otelin keyifli yönlerinden biri de plaja yakın mesafede yer almasıdır. Tüm bu ayrıcalıklar dahilinde istediğinizden çok daha fazlasını elde edebileceğiniz Arhalya Taş Konak, 7 adet odasıyla siz değerli konuklarına hizmet sunuyor.
Yenilenen yapısıyla, modern tasarımı ve daha fazlasıyla sahip olmak istediğiniz gibi bir tatil heyecanı sunan Arhalya Taş Konak, yüzme havuzu, çocuk yüzme havuzuyla eşsiz bir tatil yapmanızı sağlayacaktır. 

Otel Hakkında YorumlarPuana göre listeleTarihe göre listele

Artık yeni adresimiz burası olur herhalde.  5.0

Ece P33
Konak tutkunları buraya kesin gitmeli.Kendimize 2 gün tatil verdik iş arkadaşlarımızla ve buraya geldik.İlgi o kadar iyi ki tam bir aile yuvası gibi.Temizlik deseniz olabileceğinden daha üstün.Biz açıkçası bu kadar beklemiyorduk ama çok güzel 2 gün geçirdik.Kafa dinledik ve çok memnun kaldık.Artık yeni adresimiz burası olur herhalde.
Ece P3326/03/2016 09:01:29