Tatiliniz Cennet Olsun!
Hemen üye olun, tatilinize renk katın.

Artan Hotel  Otel Puanı : 4 1 kişi yorum yapmış.

Artan Hotel
%80 1 misafir değerlendirdiFiyatı : 69,00 ₺

Isparta merkezinde yer alan Artan Hotel aracılığı ile sizler de hayalinizdeki tatil platformunu gerçeğe dönüştürebilirsiniz. Memnuniyet derecesini yükseltmek adına sahip olduğu vizyonunu her geçen gün geliştiren Artan Hotel 41 oda, 3 adet suit oda ve 76 yatak kapasitesine ev sahipliği yapmaktadır. Kayak merkezine yaklaşık olarak 25 dakikalık mesafede yer alan Artan Hotel rezervasyon uygulamasında post sistemini kullanmaktadır. 
Tesisimizde plaj, restaurant, otopark, uyandırma servisi, ücretsiz gazete, 24 saat boyunca açık ön büro, bahçe, internet, jeneratör ve oda servisi yer almaktadır. Ek ücret ödeyerek bar cafe, SPA merkezi, ek yatak, kuru temizleme ve emanet kasa hizmetlerinden de faydalanabilirsiniz. 

Otel Hakkında YorumlarPuana göre listeleTarihe göre listele

Güzel otel   4.0

Koray Demirbaş
Oda sayısı fazla olduğu içinkalabalık bir otel. Tercih edilebilirlikler arasında olan Artan Hotel dışarıdan bakılınca apartman görüntüsüne sahip. Bir kaç alanı da tamamen öğrencilik hayatını yansıtan yurtlara benziyor. Ferah bir mekan olması ve her yaşa hitap ediyor olması, ve fiyat açısından da oldukça uygun olması benim için gayet idealdi. Ben beğendim umarım siz de beğenirsiniz.
Koray Demirbaş17/03/2016 15:03:30