Tatiliniz Cennet Olsun!
Hemen üye olun, tatilinize renk katın.

As Hotel Afyon  Otel Puanı : 2 2 kişi yorum yapmış.

As Hotel Afyon
%50 2 misafir değerlendirdiFiyatı : 0,00 ₺

Afyon merkezde, konforlu, güler yüzlü ve kaliteli bir otel hizmeti sunan As Hotel Afyon, aynı zamanda temiz, nezih ve ihtiyacınız doğrultusunda donatılmış bir hizmet sunmaktadır. Burada kaldığınız süre içerisindeki rahatlığınız, görüşleriniz ve istekleriniz bizler için çok önemlidir. Evinizin rahatlığını sunan odalarımız ve genel hizmet mekanlarımız, siz değerli müşterilerimizi bekliyor.

 As Hotel Afyon, otel kahvaltı salonumuzda açık büfe olarak sunulmaktadır. Kahvaltımızda Afyona özel kahvaltı menülerinden tadabilirsiniz. Otelimizin 5. Katında dilerseniz davet verebilir ve misafirlerinizi ağırlayabilirsiniz. Ayrıca internet, otopark, bahçe jeneratör ve gazete hizmetlerimizden de faydalanabilirsiniz. Rezervasyon için bizi hemen arayın. Siz de Afyonun kültürünü, özelliklerini ve aklınızda kalacak dinlenme olanaklarını yaşayın. As Hotel olarak sizleri ağırlamaktan her zaman mutluluk duyarız. 

Otel Hakkında YorumlarPuana göre listeleTarihe göre listele

işiniz düşerse rahatlıkla kalabilirsiniz.  3.0

Emrah Ş.
3 ay önce geçici bir görev için 1 hafta kadar kaldığım Afyon’da tercih ettiğim bir oteldi. Sonrasında ziyaret amacı ile gittiğimde de birkaç kez kaldım. Tatil ve dinlenme değil de iş için Afyon’da bulunuyorsanız konaklamak için çok ideal bir otel. Şehrin merkezinde, kendi halinde bir tesis. Ücret olarak da (termal olmadığından olsa gerek) gayet uygun. Standart hizmetlere sahip ama belirtmekte fayda var ki kahvaltısı standartların çok üzerinde. Çalışanlar da iyi insanlar, işlerini layığı ile yapma gayretindeler. Ne uzar ne kısalır ama hep kalır türden bir otel. Denemek isterseniz otel budur.
Emrah Ş.27/06/2016 12:39:54

Kalacak yer olarak seçeneğiniz yoksa kalın.  2.0

Eray C
Kalacak yer olarak seçeneğiniz yoksa kalın.Termal sıcak su gibi sosyal aktivite aramayacaksanız ideal yer.otel genel olarak temiz,odalar ferah ve çalışan personel hem yardım sever hem çok güler yüzlü.Tercihen kaldım tavsiye edilmedi bana fakat iyi oldu benim açımdan.Hem ucuz kaldım hem de rahat için sessiz bir yer olduğu için dinlendim.
Eray C23/03/2016 15:08:36