Tatiliniz Cennet Olsun!
Hemen üye olun, tatilinize renk katın.

Atik Palas Hotel  Otel Puanı : 4 2 kişi yorum yapmış.

Atik Palas Hotel
%80 2 misafir değerlendirdiFiyatı : 123,00 ₺

Osmanlı mimarisinden izler taşıyan ve isim olarak da zaten eski otel anlamına gelen Atik Palas Hotel sizlere nostaljik anlar yaşatacaktır. Duvar kağıtlarıyla süslü odalar ve tüm iç mekanda geçmişe yolculuk yapabilme imkanına sahip olacaksınız. 17. Yüzyıl şatolarını da andıran bir yapıda olan binamız, çok katlı bir yapıdadır. 
İstanbul’un nezih mekanlarından olan Şişli Osmanbey’de hizmet veren Atik Palas Hotel, ünlü Taksim meydanına 1 km mesafede bulunmaktadır. Barok tasarımlı duvar kağıtlarıyla içinizi ısıtacak zarafete sahip odalarımızda klima sistemleri, ses ve ısı yalıtımı sağlanmakta ve kablosuz internet ağı bulunmaktadır. Sauna ve Türk hamamı bulunan otelimizin tüm odalarında LCD ekran TV ve özel banyo bulunmaktadır. Direkt hat telefon bulunan odalarda banyo malzemeleri de ücretsiz olarak sunulmaktadır. 

Otel Hakkında YorumlarPuana göre listeleTarihe göre listele

Helal olsun diyorum.  4.0

Zeki Efe
Bu mevkide bu fiyata otelde kalmak zor ama burası gerçekten iyi oldu. Konumuna ve özellikle dış görünüşü olsun, içi olsun ve en önemlisi hizmetine bakınca bu paralara şaşırmamak elde değil doğrusu. Helal olsun diyorum.
Zeki Efe02/06/2016 10:49:20

Sessizlik,temizlik ve hizmet bir araya gelince ortaya Atik Palas Hotel çıkıyor.  4.0

Devran Beğ
İlk girişte hoş bir lobi, güler yüzlü personel, kaliteli servis, odalar çok şık ve temiz.Şişli'nin en güzel oteli bence burası.Fiyat bakımından da gayet mantıklı tercih olur.3 gün kaldım toplantılarım dan dolayı ve çok memnun kaldım.Sessizlik,temizlik ve hizmet bir araya gelince ortaya Atik Palas Hotel çıkıyor.
Devran Beğ27/03/2016 08:58:01