Tatiliniz Cennet Olsun!
Hemen üye olun, tatilinize renk katın.

Avcı Han Taş Ev Otel  Otel Puanı : 4 2 kişi yorum yapmış.

Avcı Han Taş Ev Otel
%90 2 misafir değerlendirdiFiyatı : 90,00 ₺

Alaçatı taş evler, Arnavut kaldırımlı sokaklar, doğa ve çiçek kokusunu getiren rüzgâr ve rüzgârın sayesinde yapılan sörf demektir. Huzuru ve keyfin adresi alaçatı’ya geldiğinizde Avcıhan Taş Ev Otel sizi karşılar. Alaçatı’ nın ünlü restoran, kafe, eğlence ve alışveriş yerlerinin bulunduğu ana caddeye 20-30 metre mesafede, merkezi konumdadır. Alaçatı’lı Hasan Bey, eşi Serpil hanım ve çocukları Toygar & Çağlar’ın sizleri karşılayacağı bu sevimli aile işletmesinde, bahçesinden organik yeşilliklerinde yer aldığı serpme köy kahvaltısı ile menemen ve Serpil hanımın enfes böreklerinin tadı uzun süre damağınızda kalacaktır.  Daha önceki Rum evininin tarihi taşları ile yöre mimarisine uygun olarak inşa edilen taş yapının kalın duvarları, odaların yazın serin ve kışın ılık olmasını sağlar. Avcıhan Taş Ev Otel’in odalarında wi-fi bağlantısı, TV, sıcak su, klima, mini buzdolabı ve banyo bulunmaktadır. Avcı Han Taş Ev ayrıcalığıyla unutulmaz ve keyifli bir tatil sizi bekliyor.

Otel Hakkında YorumlarPuana göre listeleTarihe göre listele

Taş Ev  4.0

Sezgin H.
Herkes Alaçatı'nın taş evlerini övüyordu. Fakat bana gitmek hiç kısmet olmamıştı. Geçtiğimiz temmuz ayında ( 2015 Temmuz ayı ) Alaçatı'ya gittik. Taş evde kalmanın farkını çok fazla anlayamadım. Öve öve bitmeyecek kadar farklı bir yanı yoktu. Ama Avcıhan Taş Ev Otel'in hizmetinin kötü olduğunu asla söyleyemem. Oldukça özenli bir hizmet ve güzel bir konfor yaşadık. Kaldığım 3 günde otelden memnun kaldım diyebilirim.
Sezgin H.28/03/2016 18:34:23

Her şey mükemmel dizayn edilmiş.Takdir ettim bu yönden.  5.0

Peri S
Eşimle beraber 1 gece kaldığımız mükemmel bir yer. Sakinliği ve muhteşem doğasıyla gönül rahatlığıyla gidip kalınabilecek bir mekan. Gerek temizliği, gerekse samimiyet açısından tereddütsüz harika.Ama en çok mimarisi hoşuma gitti.Her şey mükemmel dizayn edilmiş.Takdir ettim bu yönden.Çalışan ve sahiplerine teşekkür ederiz.
Peri S26/03/2016 08:59:07