Tatiliniz Cennet Olsun!
Hemen üye olun, tatilinize renk katın.

Ayanikola Pansiyon  Otel Puanı : 4 2 kişi yorum yapmış.

Ayanikola Pansiyon
%90 2 misafir değerlendirdiFiyatı : 125,00 ₺

Kanolar ile gezinti yapabileceğiniz, kıyısında kurulan köşklerde yemeğinizi yiyip içkinizi yudumlayabileceğiniz, yazın kavurucu sıcaklarında bile ağaçların arasından süzülen rüzgar ile oksijeni bol serinleticiliği yüksek taze bir nefes alabileceğiniz Kıyıköy’ün Pabuç deresi kenarında kurulan rengarenk boyanmış bungolavlardan oluşan Ayanikola Pansiyon tam 7 500 m2’lik bir alan üzerinde hizmet veriyor. Sessiz, huzurlu ve güne enerjik bir şekilde uyanabileceğiniz yeşilin her türünü barındıran bir ormanla çevrili tesisin Selvez plajına uzaklığı ise sadece 500 metredir. 
Ayanikola Pansiyon adını 200 metre kadar yakınında bulunan kaya manastırlarının en ünlülerinden biri olan Ayanikola manastırından alıyor. Bazı birimleri klimalı olarak sunulan tesiste ayrıca terlik ve banyo malzemeleri ücretsiz olarak temin ediliyor. Dere yanındaki alanda her sabah kuş sesleri eşliğinde açık büfe kahvaltı servisi bulunan pansiyonda diğer öğünler için alakart servis hizmeti de bulunmaktadır.. 

Otel Hakkında YorumlarPuana göre listeleTarihe göre listele

Her şey ayrı bir güzel burada.  4.0

Pınar R
Aile yeri burası. Fakat baştan söyleyim eğe ben gece hayatına düşkünüm eğlenmeden duramam derseniz burada can sıkıntısından patlarsınız. Fakat kafa dinlemek için geliyorum diyorsanız buradan da iyisini bulamazsınız. Yemeklerinden tutun odalarına kadar her şey mükemmel.
Pınar R22/06/2016 08:46:11

Aileniz le gelin buranın tadı hiç bir yere benzemiyor.  5.0

Ardıç G
Yeşillik içinde harika 10 gün.Senelik iznimi buraya kullandım.Doğa harikası olan bu yeri son anda buldum.Çocukları da alarak geldik.Çimlerde yuvarlanmak bile harika durum.Temiz kokular cennet gibi bir tatil.Mekanı buraya kuran çok iyi düşünmüş.Aileniz le gelin buranın tadı hiç bir yere benzemiyor.Bungaloq evler muhteşem.
Ardıç G24/03/2016 11:26:52