Tatiliniz Cennet Olsun!
Hemen üye olun, tatilinize renk katın.

Ayapam Hotel  Otel Puanı : 2 2 kişi yorum yapmış.

Ayapam Hotel
%50 2 misafir değerlendirdiFiyatı : 97,00 ₺

Pamukkale’de yer alan Ayapam Hotel, Hieropolisé yakın mesafede bulunmaktadır. Panoramik manzaraya sahip terası ile doğanın eşsiz manzarasını güneşin ilk ışıklarına bırakan Ayapam Hotel, kısa zaman zarfı içinde tüm arzu ve isteklerinizin yerine gelmesini sağlamaktadır. 
Aydınlık iç tasarımı ile ferahlığın elde edilmesini destekleyen Ayapam Hotel huzurlu konaklama hizmeti adına biçilmiş bir kaftan olarak değerlendirilmektedir. Türk Hamamı ile marjinalliğin ön plana çıkmasına kaynaklık eden Ayapam Hotel aynı zamanda sahip olduğu spor salonu ile belli periyotları ön plana alarak aktiviteler gerçekleştirmektedir. Sizler de Ayapam Hotel hizmeti ile huzurun adını enlerde yaşayabilirsiniz.

Otel Hakkında YorumlarPuana göre listeleTarihe göre listele

Kocaman Havuz  4.0

Seçil K.
Ayapam Hotel, beni sade ve sadece havuzu ile kendine bağlamayı başardı diyebilirim. Yüzmeyi çok seviyorum. Daha önce tercih ettiğim otellerdeki havuzların küçük olması beni hayal kırıklığına uğratmıştı. O yüzden Ayapam Hotel'in büyüleyici havuzu beni kendine bağladı ki orada kaldığım 5 günün çoğu zamanını havuzda geçirdim. Tabiki yemeklerini ve odaların konforunu da övmemezlik yapmayacağım. Annem de Türk hamamını çok sevdi. Geleneksel kültürü yaşatmak, rahat etmek ve huzuru bulmak için Ayapam Hotel'i seçin.
Seçil K. 28/03/2016 13:21:26

Arkadan çok laf yiyorsunuz onlardan biride benim.  1.0

Buğra Senem H
Resimlere aldanıp da gitmeyin sakın.Göründüğü gibi bir yer değil.Ben anlamıyorum arkadaşım güzel olmasa bile güzel yorumlar yapılıyor sonra biz mağdur oluyoruz.Karımla yorumları okuduk sonra resimlere baktık ve gittik.Maşallah yorumlarla resimlerle yakından uzaktan ilgisi yok.O yorumu yapanlara sesleniyorum yapmayın dostum yapmayın.Arkadan çok laf yiyorsunuz onlardan biride benim.
Buğra Senem H26/03/2016 09:56:16