Tatiliniz Cennet Olsun!
Hemen üye olun, tatilinize renk katın.

Aydeniz Pansiyon  Otel Puanı : 5 2 kişi yorum yapmış.

Aydeniz Pansiyon
%100 2 misafir değerlendirdiFiyatı : 159,00 ₺

İzmir Karaburun’un en nezih bölgesinde bulunan otelimiz Aydeniz Pansiyon sizlere uluslararası düzeyde hizmet sunmaktadır. Pansiyonumuzun odaları son derece temiz ve ferah olmakla birlikte alaturka bir havaya sahiptir. Geleneksel dokuların işlendiği mekanlarda huzuru ve rahatı bulabileceksiniz. Özellikle yabancı turistlerin dikkatini çeken Aydeniz Pansiyon sizleri klimalı ve ferah odalarında ağırlamaya hazırdır.

Son teknoloji ürünlerle donatılan odalarda ses yalıtımı ve düz ekran TV yanı sıra özel bir banyo ve banyo malzemeleri sunulmaktadır. Misafirlerin rahatı için tüm detayların düşünüldüğü otelimizde son sistem ürünler yalnızca misafirlerin hizmetine sunulmuş durumdadır. 

Otel Hakkında YorumlarPuana göre listeleTarihe göre listele

Yıldızlı oteller gelince tatil yeri görün.  5.0

Ahmet Selin
Burada yöresel kahvaltıdan yemeniz lazım. Reçeller özellikle dehşet. Yemek konusunda otel bize soruyordu ne yersiniz yapalım diye valla daha önce böyle güzel bir yer görmedik kalmadık desem inanın. Hem doğal hemde temiz atmosferde her şey yapılabiliyor. Yıldızlı oteller gelince tatil yeri görün.
Ahmet Selin06/06/2016 13:28:47

Hizmetlerinden dolayı çok teşekkür ederiz.  5.0

Deniz Ş
Haftanın tatil olan gününü rahat, huzurlu geçirmek istiyorsanız Aydeniz Pansiyon tam yeridir diyorum. Harika kahvaltısıyla, cana yakın, sıcakkanlı sahipleri ve çalışanlarıyla tam bir aile ortamı diyorum. Ayrıca bizim kedileri unutmamak lazım, onlar bir harika. Odalarımız mükemmel, biz çok rahat ettik. Hizmetlerinden dolayı çok teşekkür ederiz.
Deniz Ş27/03/2016 11:16:51