Tatiliniz Cennet Olsun!
Hemen üye olun, tatilinize renk katın.

Ayder Ümit Otel  Otel Puanı : 4 2 kişi yorum yapmış.

Ayder Ümit Otel
%80 2 misafir değerlendirdiFiyatı : 75,00 ₺

Otelimiz Kaçkar Dağları Milli Parkı içerisinde; Çamlıhemşin - Ayder Yaylası'nda 2012 yılında hizmete girmiştir. Trabzon Havalimanı'na 160 Km. Karadeniz Sahil Otoyolu Ardeşen Kavşağı'na 45 Km mesafededir. Ayder Ümit Otel, siz değerli misafirlerimizin doyumsuz keyifler yaşayabilmesi için doğanın tüm güzelliklerini cömertçe sunduğu Ayder Yaylası'nın en güzel manzarasına hakim olup, eşsiz çam ormanlarının ve denizin buluştuğu noktada ağırlamaya hazırlanıyor.

Otel Hakkında YorumlarPuana göre listeleTarihe göre listele

Adı gibi güzel otel  5.0

Kerim A.
Arkadaşlarla bazen çıkıp farklı yerlerde tatil yaparız. 2-3 ay önce Rize Ayder'e gitmeye karar verdik. Otelleri incelemeye başladık. Adı gibi Ümit Otel'i seçtik sonunda. Otelin bulunduğu konum cenetten kopmuş gibi. Otelin teras katında kalmayı tercih ettiğimiz çok şanslıydık. Yayla olduğu gibi ayaklarımızın altındaydı. Hani yaylada gezme şansımız olmasa, terasındaki manzara bile yeterli gelirdi. Yemekleri, temizliği ve misafirperver yönleriyle bizi kendine hayran bırakan otel ve işletmecilerine ne kadar teşekkür etsek az kalır.
Kerim A.16/05/2016 18:30:35

Çatı katı tercih edin  3.0

Demet Yüce
Çatı katındaki odaları tercih edin. Bütün Ayder ayaklarınız altında ve de huzur dolu uyku geçiriyorsunuz. Çatı katında kaldım ve de çok huzurluydum.
Demet Yüce19/03/2016 15:25:19