Tatiliniz Cennet Olsun!
Hemen üye olun, tatilinize renk katın.

Aygün Motel  Otel Puanı : 3 3 kişi yorum yapmış.

Aygün Motel
%60 3 misafir değerlendirdiFiyatı : 120,00 ₺

Uzungöl’ün hemen yanı başında yer alan, mükemmel hizmetleriyle konuklarını ağırlayan Aygün Motel, doğanın envai çeşit çiçeklerini ayaklarınızın altına seriyor. Oldukça kapsamlı hizmetlere sahip olan Motel, 5 bungolow, 1 suit oda, 1 grand suit oda ve 11 standart odası bulunan motel 70 yatak kapasiteli alanı ile sizlere en kaliteli şekilde tatil yapmanızı sunuyor. Aygün Motel ile beklediğinizden çok daha fazlasına sahip olacaksınız.


Göl manzaralı odalarından Uzungöl’ü seyretme ayrıcalıklarına da sahip olabileceğiniz Aygün Motel, Uzungöl gezilerinizde beklediğinizden daha güzel günler geçirmenize yardımcı oluyor. Dilediğiniz zaman ayrıcalıklarından yararlanabilirsiniz.

 

Otel Hakkında YorumlarPuana göre listeleTarihe göre listele

Memnun edici  4.0

Arzu P
4 Temmuz 2015 tarihinde eşim ile beraber kaldık. Hafta sonunda buraya gelmiştik ve sadece 3 gün konakladık. Güzel bir manzaraya sahip, izlemeye doyamayacaksınız diyebilirim.Keyifli ve rahat bir konaklama geçirdim, buraya gelmeyi düşünenlere önerebilirim. Otelin etrafında ki mekandan da memnun kaldım, yeşillik içerisinde huzurlu günler geçirdim. Ayrıca ödediğimiz fiyatın da uygun olduğunu düşünüyorum.
Arzu P25/06/2016 22:09:02

Beğenmedik sizleri..  1.0

Nurten L
Memnun kalmadım doğrusu. Tamam temiz havası var doğru fakat canımız sıkıldı hiç bir aktivitesi yok. Hatta patladık desem yalan olmaz. Arkadaşımla gelmiştik hadi dedik gidelim artık ve tatilimizi yarıda kestik. Tamam sessizlik iyidir de birazda eğlence alanları bulundurun. Beğenmedik sizleri..
Nurten L23/06/2016 08:24:42

Çatı manzarası  4.0

Mahperi Baştopçu
Çatı katlarında manzarayı izlerken tatilinizi oldukça keyifli kılabilirsiniz. Banyolar çatı şeklini aldığı için gözünüze küçük ve dar görünecektir ama yine de rahatsız edecek boyutta bir küçüklüğe sahip değil.
Mahperi Baştopçu24/03/2016 12:46:07