Tatiliniz Cennet Olsun!
Hemen üye olun, tatilinize renk katın.

Babil Otel  Otel Puanı : 2 2 kişi yorum yapmış.

Babil Otel
%50 2 misafir değerlendirdiFiyatı : 0,00 ₺

Yenikapı Tren İstasyonuna yaklaşık olarak 500 metre uzaklıkta yer alan Babil Otel sahip olduğu manzara platformu ile marjinalliğin ön plana çıkmasına olanak tanımaktadır. Tesisimiz restoran ve teras aracılığı ile farklı aktivite planlamalarının gerçekleşmesini desteklemektedir. Babil Otel’in tüm odalarında klima, TV, klima, eşya dolabı, tuvalet ve fön makinesi yer almaktadır. Tesisimiz 24 saat boyunca açık ön büro ve restoran hizmeti sağlamaktadır. 
Detayları düşünerek tüm konaklama merkezlerini arka plana alan Babil Otel 24 saat boyunca aktif oda servisine ev sahipliği yapmaktadır. 4 yıldızlı niteliği ile ön plana çıkan Babil Otel Laleli Camii’ye ise yaklaşık olarak 1 KM mesafede bulunmaktadır. Sizler de tercihinizi Babil Otelden yana kullanarak konfor folu konaklama hizmetinden faydalanabilirsiniz.

Otel Hakkında YorumlarPuana göre listeleTarihe göre listele

Öneriyorum  3.0

Papatya M
İstanbul’da tercih edilebilecek bir tesis. Erkek arkadaşım ile beraber bir gece boyunca burada konaklamıştık. İlkin günün öğle saatlerinde geri dönmüştük. Kahvaltı hizmetinden de memnun kaldık. Dinlemek için ideal bir tesis bence. Ödediğimiz fiyat çok pahalı değildi, kesemize oldukça uygundu. Orta düzeyde bir otel arıyorsanız gelebilirsiniz. Ayrıca otele girdiğimiz andan itibaren resepsiyon görevliler bizimle çok ilgilendi ve çantalarımızı odamıza kadar taşıdılar, kendilerine teşekkür etmek istiyorum.
Papatya M29/05/2016 12:13:37

Yüksek beklentiler içerisinde olmayın  2.0

Tansu N
Otel de mart ayında 2 gün boyunca kaldım. Lobinin hijyeni konusunda bir şeyler yapılmalı. Banyolar temizlenmeli. Odamda ki prizi kullanamadım. Bu eksiklikler giderilmeli. Odamda ki yatak örtüsünde sigara izlerine rastladım. Resepsiyon çalışanlarının ilgili ve güler yüzlü olmaları sanırım beni en çok mutlu eden şeylerden biri oldu. Fiyat normaldi. Zaten yüksek beklentiler içerisinde bu otele girmemiştim. Tercih edilebilir tabi eğer bu eksiklikler giderilirse.
Tansu N15/02/2016 18:20:15