Tatiliniz Cennet Olsun!
Hemen üye olun, tatilinize renk katın.

Bağdat Resort Hotel  Otel Puanı : 3 2 kişi yorum yapmış.

Bağdat Resort Hotel
%60 2 misafir değerlendirdiFiyatı : 195,00 ₺

Kocaeli’nin en özel konaklama merkezleri arasında yer alan Bağdat Resort Hotel ek ücret karşılığında restoran, çamaşırhane, bar cafe ve kuru temizleme hizmeti sunmaktadır. Bağdat Resort Hotel’in odaları internet, banyo, eşya dolabı ve tuvalet aracılığı ile desteklenerek hazırlanmıştır. 
Kusursuzluğu ile dikkatleri üzerine toplamayı başaran Bağdat Resort Hotel alternatif yemek seçenekleri sayesinde tercih edilme sebeplerini artırmaktadır. Tesisimiz açık yüzme havuzuna ev sahipliği yapmaktadır. Profesyonel çalışma ekibi aracılığı ile tüm talep ve isteklerinizin yerine getirilmesine olanak tanıyan Bağdat Resort Hotel ek ücret karşılığında çamaşırhane, restoran ve kuru temizleme hizmeti sağlamaktadır. 
Avantajlı fiyat planlaması aracılığı ile farklılığın ön plana çıkmasına kaynaklık eden Bağdat Resort Hotel ile sizler de rüya gibi konaklama merkezine merhaba diyebilirsiniz. 

Otel Hakkında YorumlarPuana göre listeleTarihe göre listele

Personel ilgili  3.0

Çınar N
2 ay önce eşim ve oğlum ile beraber kaldığım tesislerden biriydi. Stresten uzak bir tatil geçirmek istiyorsanız önerebilirim. Doğa ile iç içe huzur verici günler geçirdik, oğlum tatilin son günü buradan hiç ayrılmak istemedi. Tesiste aile sıcaklığında hizmet veriliyor, bu gerçekten çok güzel bir şey. Personellerin hepsi dost canlısı insanlar. Yemeklerin lezzeti de oldukça iyiydi tadı hala damağımda diyebilirim.
Çınar N26/05/2016 02:47:21

Huzur veren sessizlik.  3.0

Ümüt K.
Hem stresten hem de kalabalıktan kaçmak için gittiğimiz otelde mükemmel bir tatil yaşadık. Bir arkadaşım ile gözlerden uzak bir tatil yaşamak için geldiğimiz otelde aradığımız her şeyi bulduk. Yeşillikler arasında bulunan otelde doğanın tüm güzelliklerini görebiliyorsunuz. Açık yüzme havuzunda gün boyu yüzmek ve güneşlenmek mümkün. Çok geniş bir bahçesi var. Akşam serin çökünce arkadaşım ile uzun yürüyüşler yaptık. Birbirinden bağımsız olan odalarda sessiz bir tatil yapıyorsunuz. Müşteriler birbirine saygılı davranıyor. Herkes gürültüden kaçmak için geldiği için otelin içinde huzur veren bir sessizlik hakim. Kahvaltı orta düzeyde biraz daha zengin olabilirdi. Otelin genel havası restorana da yansırsa otel son kusursuz olacaktır.
Ümüt K.31/01/2016 21:53:51