Tatiliniz Cennet Olsun!
Hemen üye olun, tatilinize renk katın.

Bakkhos Guesthouse Kuşadası  Otel Puanı : 4 2 kişi yorum yapmış.

Bakkhos Guesthouse Kuşadası
%90 2 misafir değerlendirdiFiyatı : 120,00 ₺

Kuşadası’na yaklaşık olarak 4 KM mesafe3de yer alan Bakkhos Guesthouse Kuşadası şık dekorasyonlar aracılığı ile donatılarak hazırlanmıştır.
 Bakkhos Guesthouse Kuşadası sauna, restoran, bahçe, otopark, oda servisi ve internet hizmeti sunmaktadır. Bakkhos Guesthouse Kuşadası’nın odaları klima platformu ile donatılarak hazırlanmıştır. Beklediğinizden çok daha fazlasını sizlerle paylaşan Bakkhos Guesthouse Kuşadası açık havuz platformuna da ev sahipliği yapmaktadır. 
Sahip olduğu vizyonunu destekleyerek prestijinin farklılaşmasını sağlayan Bakkhos Guesthouse Kuşadası özel restoran aracılığı ile farklı menülerin denenmesini desteklemektedir. Keyifli ve huzurlu günlerin vazgeçilmezi olarak nitelendirilen Bakkhos Guesthouse Kuşadası aile sıcaklığında hizmet sunarak farklılık yaratmaktadır. Sizler de rüya gibi bir gerçeğe merhaba demek isteyenlerdenseniz Bakkhos Guesthouse Kuşadası’nı mutlaka denemelisiniz.  

Otel Hakkında YorumlarPuana göre listeleTarihe göre listele

Mükemmel  4.0

Hayri N
Otel de çalışan Manuela hanıma çok teşekkür etmek istiyorum gerçek anlamda bizimle çok ilgilendi. Burada kendinizi huzurda ve güvende hissedebilrsinz. Kafanızı biraz dinlemek ve huzurlu günler geçirmek istiyorsanız gelin kalın derim. Burada misafirperverlik her şeyden önce geliyor. 6 günlük tatilim mükemmel geçti diyebilirim, eğer biraz daha fazla zamanım olsaydı daha çok kalmak isterdim. Bir daha ki sefere bu otelde uzun bir tatil yapacağım. Şehrin gürültüsünden kurtulmak için mükemmel bir yer
Hayri N27/05/2016 10:34:56

cennet bahçesinde otantik köşk :)  5.0

Canan U.
doğanın kucağında baş başa vakit geçirmek, birbirini yeniden keşfetmek isteyen tüm çiftlere şiddetle önerebileceğim bir yer bu otel. şehrin gürültüsünden ve kalabalığından uzak, muhteşem bir bahçe içinde huzuru yeniden yakalamak güzeldi. yılların eskittiği şeyleri tazeleme, aldıklarını yerine koyma şansı bulduk burada. teknolojinin esaretinden uzakta ama konforlu bir tatil geçirdik. odaların otantik döşenmesi, oteldeki detayların ruhu, işletmeciler, çalışanlar kısacası her şey ama her şey harikaydı. ne zaman yorulursak ya da evliliğimiz tekdüzeleşirse soluğu burada alacağız. tüm ekibe, bu ortamı hazırlayan zevkli ellere teşekkürler.
Canan U.10/02/2016 13:44:05