Tatiliniz Cennet Olsun!
Hemen üye olun, tatilinize renk katın.

Balsamo Hotel & Suites  Otel Puanı : 4 2 kişi yorum yapmış.

Balsamo Hotel & Suites
%80 2 misafir değerlendirdiFiyatı : 214,00 ₺

Tatil veya iş için geldiğiniz İstanbul’da Asya yakasında iş dünyasının yeni gözde merkezi Ataşehir’de Balsamo Hotel & Suites ayrıcalığıyla modern ve şık bir butik konaklama yaşayacaksınız. Balsamo Hotel & Suites, Ataşehir Finans Merkezi’nin bitişiğinde yer almasının getirdiği konum avantajını konaklama konforuyla birleştirerek sizlere çekici bir alternatif sunuyor. İster turistik ister iş amaçlı olsun, yiyecek-içecek, toplantı, çalışma ve dinlenme mekânlarıyla Balsamo Hotel & Suites’te kendinizi ayrıcalıklı hissedeceksiniz. 30 odasıyla hizmet veren tesis iş toplantılarınızı rahatça yapabileceğiniz tam donanımlı, toplantı salonu ayrıcalığı sunmaktadır. Odalarında rahat ve şık mobilyalar, klima, mini bar, LCD TV, wi-fi bağlantısı ve rahat bir banyo bulunmaktadır. Keyifle geçireceğiniz bir gecenin sonunda güzel bir kahvaltı keyfiyle zinde bir İstanbul gününe hazır olacaksınız.  

Otel Hakkında YorumlarPuana göre listeleTarihe göre listele

Farklı bir atmosfer burası  4.0

Ecmel İ
İçeri girdiğiniz anda kendinizi özel bir yerde hissediyorsunuz. 3 gece kaldık eşimle ve harika bir deneyim oldu. Manzarası harika ve oldukça büyük bir odada kaldık. Konfor bakımından bu rakamlara buradan daha iyisini bulacağımızı düşünmüyorum. Burada saygı ve dürüstlük var. Artı sorun olduğunda hemen halletmeye çalışan can arkadaşlar bulunmakta.
Ecmel İ03/06/2016 09:34:33

Memnun kaldık.Tavsiye ederiz.  4.0

Ali Havva Ç
Çift olarak kaldık. Otelin konumu tek kelimeyle mükemmel. 4 gece ikamet süresince temizlik konusunda hiçbir sorun yaşamadık. Her gün gezip geldiğimizde bulmak istediğimiz gibi bulduk.Karımla aynı firmada çalışıyoruz ve bu iş gezisini birlikte yaptık oldukça da memnun kaldık.Tavsiye ederiz.
Ali Havva Ç27/03/2016 09:00:23