Tatiliniz Cennet Olsun!
Hemen üye olun, tatilinize renk katın.

Başaranlar Thermal Otel  Otel Puanı : 4 2 kişi yorum yapmış.

Başaranlar Thermal Otel
%80 2 misafir değerlendirdiFiyatı : 57,00 ₺

Şöyle bir arkanıza yaslanın ve bırakın dinlenmek ve rahatlamak adına yapılacakları biz düşünelim. Yıllardır tecrübe edindiğimiz ışığımızla siz değerli müşterilerimizi muhteşem olanaklarla pozitif bir tatil keyfi yaşatmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Bundan sonra da aynı hedefle, çok daha iyi hizmetlerle sizlerle birlikte olmak istiyoruz. Bize konuk olun ve tüm konuklarımızın memnuniyetini en konforlu bir şekilde siz de yaşayın. Başaranlar Thermal Otel olarak sizin tatiliniz, bizim mesaimiz demektir.

 Başaranlar Thermal Otel bünyesinde sizlere sunduğumuz hizmetler dahilinde internet, uydu TV, kasa, fön makinesi, araç kiralama, dağ manzarası, uyandırma servisi, emanet kasa ve daha birçok olanakla sizlere merhaba diyoruz. Bizimle geçireceğiniz her dakikanın birer keyfe dönüşeceğine emin olabilirsiniz. Müşterimiz değil, misafirimiz olacağınız tesisimiz ile ilgi tüm bilmek istediklerinizi ve rezervasyon işlemlerinizi memnuniyetle cevaplamaya hazırız. 

Otel Hakkında YorumlarPuana göre listeleTarihe göre listele

civarın en iyisi.  5.0

Kumru D.
Methini duyarak gittik ve harika bir tatil geçirdik. Personel çok kaliteli ilk olarak. Her konuda yardımcı için yarışıyorlar neredeyse. Hem çok pozitif hem de çok ölçülüler. En başta da Yasemin Hanım. Ne zaman bir konuda tıkansak ya da bir pürüz yaşasak hemen o çözümcü yaklaşımı ve tatlı üslubu ile yanıbaşınızda bitiveriyor. Ailece gidiyorsanız özellikle 2+1 odaları tavsiye ederim. Biz kaldık çok rahat ve ferah. Sadece yemekleri otelin kalitesi ile uyumsuz yazık ki. Fakat buna rağmen Gazlıgöl yöresinde kalabileceğiniz en güzel otellerden biri.
Kumru D.28/06/2016 09:45:53

Keyifli tatil  3.0

Ece Porsuk
Hedefiniz keyifli bir tatil geçirmekse çok uygun bir otel. Mermer taşlarına uzandığım an belimi kaplayan soğuk nedense çok keyif vermişti.
Ece Porsuk22/03/2016 11:00:38