Tatiliniz Cennet Olsun!
Hemen üye olun, tatilinize renk katın.

Başdeğirmen Konaklama Tesisi  Otel Puanı : 4 2 kişi yorum yapmış.

Başdeğirmen Konaklama Tesisi
%90 2 misafir değerlendirdiFiyatı : 0,00 ₺

Büyük şehrin karmaşasından ve stresinden kurtulacağınız doğayla baş başa bir huzur tatilini Başdeğirmen Konaklama Tesisi size sunmaktadır. Yeşilin her tonunu bulacağınız Meşe ağaçları içerisinde Doğanın sesini ve kuş cıvıltılarıyla uyanmanın ayrıcalığını Başdeğirmen Konaklama Tesisi ayrıcalığıyla yaşayacak, suludere deresinin nağmeleri eşliğinde bungalov tipi evlerde rahat bir konaklama bulacaksınız. Dört mevsiminde ayrı güzelliğe sahip olan tesiste aradığınız huzuru bulacak, doğa yürüyüşleri yapabilecek 10 dönüm arazi üzerine kurulu 2 derenin kesişme noktasındaki otelde doğanın sessizliğinde manzara eşliğinde yüzme havuzunda serinleme keyfini de yaşayacaksınız. 22 adet bungalov tarzı ev sunan Başdeğirmen Konaklama Tesisi odalarında telefon, TV, klima, merkezi sistem ısıtma ve rahat bir banyo sunmaktadır. Güne bol oksijeni sayesinde dinç bir şekilde başlayacak, tesisin size sunduğu tazecik ürünlerden oluşan köy kahvaltınızı manzara eşliğinde bahçede yapmanın ve huzuru seyretmenin ayrıcalığını yaşayacaksınız.  

Otel Hakkında YorumlarPuana göre listeleTarihe göre listele

Harika bir mekandı  4.0

Burak56
Eşimle balayımızı burada geçirdik. Otel çalışanları bunu bildiği için ellerinden gelenin en iyisini yaptılar. Bizlere harika 10 gün geçirten otel personeline buradan bir kez daha teşekkür ediyorum. Sizler aldığınız paranın hakkını gerçekten veriyorsunuz.
Burak5631/05/2016 06:16:19

Unutulmaz bir yer.  5.0

Ayşegül T.
Yaz kış demeden İstanbul’ dan kaçış noktam olan otele giderim. İnanın her mevsim ayrı güzellikle sahip. Geniş bir arazi üzerine kurulu otelin konsepti harika. Çocukların kırlarda koştukları, büyüklerin ise hep özlem duydukları bir yerde bulunan otelin etrafı ağaçlar ile çevrili. Şehrin gürültüsünden kurtulup bu sessizliğin içine kendinizi bıraktığınızda gerçek huzuru buluyorsunuz. Sabahları gelen kahvaltının sonunda besinlerin tatlarının ne kadar farklı olduğu anlayacaksınız. Kiremit çeşitlerini tavsiye ediyorum. Temiz havada açılan iştah ancak bu kadar güzel yemekler ile ödüllendirilebilir. Kendinizi doğanın kollarına bırakıyor ve tüm yorgunluğunu unutuyorsunuz. Tertemiz odalarda kuş sesleri ile uyanmadın maddi bir ölçütü yok sanırım. Mutlaka hayatınızda bir kere bile olsa gitmeniz gereken bir tesis.
Ayşegül T.22/02/2016 20:57:08