Tatiliniz Cennet Olsun!
Hemen üye olun, tatilinize renk katın.

Batıhan Beach Resort  Otel Puanı : 4 2 kişi yorum yapmış.

Batıhan Beach Resort
%80 2 misafir değerlendirdiFiyatı : 139,00 ₺

2009 yılında geçirdiği büyük değişim ile baştan sonra yenilenen ve çok daha modern bir hale dönüşen Batıhan Beach Resort Kuşadası merkezden 7 kilometre uzaklıkta bulunuyor. Adnan Menderes Havalimanı’nı kullanarak otele ulaşmak isteyen yolcuların sadece 75 kilometre mesafeyi göze almaları gerektiği otel Kuşadası denince ilk akla gelen kültür turizminin ünlü adreslerine ise dakikalarla ölçülebilecek kadar yakındır.
4 yıldızlı bir tesis olan Batıhan Beach Resort farklı özelliklere ve beklentilere göre şekillenen 340 adet konaklama birimindeki konfora ve sunduğu olanaklara ilave olarak daha pek çok imkanı da misafirleri ile paylaşıyor. Göz alıcı güzellikte ve oldukça geniş bahçesinde yüzme havuzu ve dinlenme alanlarının mevcut olduğu otelde tam 3 tane restoran, 2 bar ve 1 adet de gece kulübü bulunmaktadır. .

Otel Hakkında YorumlarPuana göre listeleTarihe göre listele

Tesis bir harika  3.0

Emrah L
Ailem ile beraber kaldığım otellerden biriydi. Şehrin karmaşasında kurtulmak için güzel bir yer ebnce. Burada mükemmel günler geçirdik. konumu da ideal bence. Otelin denize yakın olması keyif verici,özellikle odamın deniz manzarasına bayıldım. Tesis bünyesinde çıkarılan tüm yemekler çok lezzetli. Ayrıca otelin konumu da ideal düzeyde. Bence kaliteli bir tesis
Emrah L27/05/2016 21:59:53

çoluk çocuk toplanıp gidilmelik bir otel kesinlikle.  5.0

Veysel G.
Çocuklu bir aile olarak ne yalan söyleyeyim her otelde rahat tatil yapamıyoruz. Ya çocuklar sıkılıp bizi bunaltıyor, ya yemekleri berbat oluyor çocuklar aç kalıyor derken tatilde burnumuzdan geliyor. Son iki yıldır tatilimizi tesadüfe dayalı olarak keşfettiğimiz Batıhan’da geçiriyoruz. Gerçekten merkezden uzak kelimenin tam anlamıyla bir aile oteli. Her yaş grubunu eğlendirecek animasyonlar ve aktiviteler var. Çocuk kulübünde çalışan görevliler çocuk dilinden çok iyi anlıyorlar. Eh biz de rahat bir nefes alıyoruz. Yemekleri güzel ve temizlik kalitesi çok yüksek. Her sabah odalar baştan aşağı temizleniyor. Konum olarak denize sıfır. Yemekler lezzetli ve tatminkâr. Ayrıca inanılmaz sıcakkanlı ve eğlenceli bir animasyon ekibi var, her yaşa hitap edebiliyorlar. İki yıldır keyifli bir tatil yapıyoruz ailece. Kalite değişmediği sürece her yaz buradayız.
Veysel G.15/02/2016 00:00:48