Tatiliniz Cennet Olsun!
Hemen üye olun, tatilinize renk katın.

Bellapais Monastery Village  Otel Puanı : 4 2 kişi yorum yapmış.

Bellapais Monastery Village
%80 2 misafir değerlendirdiFiyatı : 190,00 ₺

45 bongalow, 2 adet suit oda toplam 64 oda kapasitesiyle, Kıbrıs Girne’de konuklarına tatilin en keyifli yönlerini sunan Bellapais Monastery Village, muhteşem konaklama hizmetiyle tatilinizin hayal ettiğinizden daha güzel geçmesini sağlıyor. En ayrıcalıklı yönleri, kalite ve eğlenceye dair aranan en iyi hizmetleri ve daha fazlasıyla sizleri mekanına davet eden otelin, yüzme havuzu, çocuk yüzme havuzu, çocuk eğlence parkı gibi alanları bulunmaktadır. Mükemmel konfora sahip olan odalarında; banyo, WC, televizyon ve tesis içinde kullanabileceğiniz ücretsiz Wi-Fi hizmetleri de bulunmaktadır. Ayrıcalıklı konaklama hizmetlerine sahip Bellapais Monastery Village sayesinde beklediğinizden çok daha fazlasına sahip olacaksınız.

Eşsiz hizmetler arasında zamanınızı değerlendirmek ve en iyi şekilde tatil yapmak için tercih edebileceğiniz Bellapais Monastery Village, Ercan havaalanına 35 KM. uzaklıkta sizleri de bekliyor.

Otel Hakkında YorumlarPuana göre listeleTarihe göre listele

yeterli.  3.0

Tekin M.
İş için çok sık gittiğim bir yer. genellikle 1 ya da 2 gece kalıp dönerim. Temizliği ile oldukça yeterli bir yer. Konum olarak da güzel bir mevkiye sahip. Tatil için de tercih edilebilecek kadar kapsamlı. benim bir şikayetim olmadı. Az önce de bahsettiğim gibi kısa süreli konakladım. Havuzuna birkaç defa girme şansım oldu. Temiz olmasına karşın bir tatil tesisi için biraz küçük buldum. Bir de personel seçiminde biraz daha özenli olsalar iyi olur.
Tekin M.22/06/2016 22:53:52

Yer olarak huzur verici  5.0

Huzur N
Yer olarak huzur verici.Manzara bir o kadar güzel.Fakat bazı durumlar olumsuz bence.Mesela duş alırken duşakabinde su birikiyor demek ki borular yeterli gelmiyor.Bir diğeri ise otelde kalan bazı müşteriler çok rahatsız edici davranışlarda bulunuyor ama otel çalışanları olsun yetkilileri olsun uyarıda bulunmuyor.Özellikle gece ve sabah erken saatlerde bunları yaşadık.Diğer yönden bir sorun olmadı temiz ve ferahtı odalarımız.
Huzur N23/03/2016 14:34:55