Tatiliniz Cennet Olsun!
Hemen üye olun, tatilinize renk katın.

Bent Hotel  Otel Puanı : 2 1 kişi yorum yapmış.

Bent Hotel
%40 1 misafir değerlendirdiFiyatı : 92,00 ₺

30 standart 10 juniour suit toplam 40 oda ve 90 yatak kapasiteli son derece nezih bir ortamda konaklama keyfi.  Kayseri’nin merkezinde Gevher Nesibe Mahallesinde bulunan Bent Otel, tren istasyonuna 10 dk yürüme mesafesiyle seyahatlerinizde büyük kolaylık sağlamaktadır. Ayrıca ücretsiz otoparkı ile aracı olan müşterilerine park hizmeti sunmaktadır. Merkezi ısıtma sistemi, merkezi klima sistemi, mini bar, ketle, LCD TV, kablo TV yayını, sınırsız kablosuz internet bağlantısı, merkezi müzik yayını, direk hat telefon gibi imkânlar sunan Bent Otel’de çok rahat edeceksiniz.

Tüm bunların yanında son teknoloji ürünlerle donatılmış geniş kapasiteli bir adet toplantı odası ve bir adet çalışma odası mevcut bulunmaktadır. 3 yıldızlı konaklama sunan Bent Otel 24 saat açık resepsiyonuyla sizleri konfora davet etmektedir. 

Otel Hakkında YorumlarPuana göre listeleTarihe göre listele

Havuz bile yok  2.0

Şimal Mars
Kaldığıma pişman olmadım ama bir daha kalmak istemem. Otel odasından çıkıyorum sanki çıkmamışım gibi. Her yerde aynı ton renk ve aynı mobilyalar. Sıkıldım doğrusu bir havuz bile yok otelde. Sadece bir geceliğine kaçış yeri.
Şimal Mars22/03/2016 15:16:17