Tatiliniz Cennet Olsun!
Hemen üye olun, tatilinize renk katın.

Bergos Köy Oteli  Otel Puanı : 2 3 kişi yorum yapmış.

Bergos Köy Oteli
%46 3 misafir değerlendirdiFiyatı : 65,00 ₺

Bergos Köy Oteli, doğal güzelliklerle, yeşillikler içersinde bol oksijen solumak isteyenler için inanaılmaz bir tatil fırsatıdır. Görkem ve doğallık bir arada.. Kim böyle bir tatil istemez ki? İşte size fırsat. Deneyimli işletmecileri ile tatilinize büyü katacak, mükemmel bir tatil yaşayacaksınız. Sizler için en güzelini, kalitelisini yapmak için çabalamakta, kendisini geliştirmektedir. Şehrin kirli havasından çok uzak, sadece doğa ve siz düşüncesi bile güzel olan bu otel tam size göre. Bergos Köy Oteli bir aile işletmesidir ve kendine özgü 5 tane odaya sahiptir. Bu odalar da huzurla uyuyabilecek, temizlik ve konforu bir arada yaşayacaksınız. Odalar da sıcak su, banyo, saç kurutma makinesi, Tv, internet mevcuttur. Rahatına düşkün olanların tek tercihi bu otel olmalıdır. Sabah kahvaltısı tamamen ornagik olup herbiri köylerimizden temin edilen besinlerle yapılmaktadır. Sabah kahvaltısınde açıok büfe doğal köy besinleri ile organik ve sağlıklı bir kahvaltının tadını çıkarın.

 

Bergos Köy Oteli, ile köyde kalmanın rahatını ve farkını sonuna kadar yaşayacaksınız. Ve yepyeni insanlarla tanışma fırsatı da sizin olacak.

Otel Hakkında YorumlarPuana göre listeleTarihe göre listele

Harika bir ortam  4.0

Deniz Köroğlu
Gözleme yemek için girdik. Tatil planımız değişti. Köy özlemi çekenler için Harika bir ortam. Kahvaltısına, zeytinine, zeytinyağına doyamadık. Ancak beş yıldızlı otel ortamı arayanlar için uygun değil.
Deniz Köroğlu22/08/2017 10:23:54

Memnun kalmadık haberiniz olsun.  2.0

Feyza F
Doğaya saygı ile konumlandırılmış mimari yapısı var ama odaları içiaynı şeyleri söyleyemem. Haşerelerle aynı ortamda kalmak ne kadar güzel olursa o kadar güzel geçti. Temizlik konusunda da sizleri beğenmedik ve personele bunu ilettiğimizde oralı olan olmadı her defasında tamam dediler ve geçiştirdiler. Memnun kalmadık haberiniz olsun.
Feyza F15/06/2016 12:31:10

konaklama yeri bulduk da tatilimiz iyi geçti en azından 3 günümüz.  1.0

Tayfun K
Doğa harikası olarak yer güzel ama hizmette iyi değil temizlikte.Odalarınızda örümcek ağ yapmış ama çalışan arkadaşlar hiç oralı değil artı nem kokusu var.Berbat havayla iç içe kaldık biz.Resimlerde güzel ama yerinde görünce eşimin olsun annemin olsun midesi bulandı.Odasında yatılmayan yerin yemeği yenir mi dedik çıktık.Başka bir konaklama yeri bulduk da tatilimiz iyi geçti en azından 3 günümüz.
Tayfun K27/03/2016 17:13:47