Tatiliniz Cennet Olsun!
Hemen üye olun, tatilinize renk katın.

Berke Cafe Pansiyon  Otel Puanı : 3 3 kişi yorum yapmış.

Berke Cafe Pansiyon
%60 3 misafir değerlendirdiFiyatı : 0,00 ₺

Doğanın güzelliklerini sizlerle paylaşarak huzur dolu günler geçirmenizi destekleyen Berke Cafe Pansiyon, Datça’nın vazgeçilmez adresi olarak nitelendirilmektedir. Tesisimiz 12 yıldan beri cafe hizmeti sağlamaktadır.
 Berke Cafe Pansiyon’un odaları banyo, internet, klima, mini bar ve tuvalet aracılığı ile donatılarak hazırlanmıştır. Berke Cafe Pansiyon TV odası, plaj, otopark, uyandırma servisi, ücretsiz gazete, bar cafe, internet ve oda servis hizmeti sunmaktadır. Jogging hizmetinden de yararlanarak sağlıklı günlere merhaba diyebilirsiniz.
 Üstün hizmet anlayışını sizlerle paylaşan Berke Cafe Pansiyon mavi ile yeşilin her tonun özel manzara platformu ile desteklemektedir. Sizler de Berke Cafe Pansiyon aracılığı ile birinci sınıf konaklama hizmetine merhaba diyerek konforlu günlerin tadını doyasıya yaşayabilirsiniz. .

Otel Hakkında YorumlarPuana göre listeleTarihe göre listele

GAYET PARAMIZA ÇÖKTÜLER  1.0

özlem
Berke pansiyona gitmeyin, göndermeyin100 liralık adam olduklarını gösterdiler, böyle ufak paralara tamah eden insanlar korkun, herşeyi yapabilirler, hayıtbükü ne yüzmeye gitmiştik eşim çok beğendi kalalım dedi bizde şezlong unu kullandığımız berke pansiyonda yemek yerken oda sorduk boş oda varmış oda yı gördük ODA ZATEN BOŞTU kimse odanın önünde sıra beklemiyordu - sorunda bu zaten - neyse tamam ozaman yarın giriş yaparız dedik kaparo istediler 100 TL bıraktık, günün sonunda denizde bana deniz anası çarptı bacağım biraz sızladı, neyse biz datçaya döndük ve ben biraz rahatsızlandım, denizanası olayı da üstüne iyice üzdü beni ve hayıtbüküne gitmekten vazgeçtik zaten biraz korona korkusu ile tatil yapıyoruz halsizlik karın ağrısı gibi şeyler olunca ertesi gün Datça'dan kıpırdamamaya karar verdik ve Berke pansiyonu aradık birkaç saat önce kaparo verdik ama gelemeyeceğiz, ücretimizi eşim gelip alsın, yada tanıdıklarını badem satıyordu yerine bizim için badem alın biz uğrayıp alırız dedikKarşı taraf kaparoyu veremeyeceğini belirtti ve kaç paralık adam olduklarını ortaya koyduBakın BEN RAHATSIZIM GELEMEYECEĞİM, ZATEN ODANIZ BOŞTU,BİRKAÇ SAATLİK BİR İŞLEM KAÇ SAAT ÖNCE VERDİKKİ KAPAROYU VS VS DEMEME RAĞMEN BERKE PANSİYON 100 TL paramıza çöktüBiz sık sık datçaya gideriz aama asla bidaha berke pansiyonun önünden geçmem geçersem de tükürürüm bu kadar net. Pansiyon Telefonda kaparoyu vermem dediğinde yaptığınız çok ayıp sizin vicdanınıza bırakıyorum dedidiğim de tamam deyip telefonu kapatarak yüksek iş ahlaklarını da ortaya koymuşlardır.Yazık emeksiz yemek yiyen bu işletmeye hem 100 lira mızı kaptırdık hemde 120 liralık harcama yaparak para kazandırdık Aslaaa diyorum Aslaaa bidaha kapısından geçmem
özlem08/09/2020 13:33:30

Balıklar çok lezzetli  4.0

Hayat41
Yapılan güzel yorumlara bakarak eşimle birlikte gittik. Gerçekten güzel yorumları hak ediyor. Bembeyaz masa sandalyeler,eşsiz manzara,gürültülü müzik sesinin aksine sohbet edebilmenin keyfi. Yemek konusunda eşimle tercihimiz deniz ürünleri oldu ve hakikaten çok lezzetli yemeklerdi.
Hayat4131/05/2016 08:02:58

İyi ki yolumuz buraya düşmüş  4.0

Narin L
2014 Mayıs ayında konakladık. 2 gün boyunca kaldığım ve memnun kalmadığım bu otel yüzünde buraya geldik. Otel hakkında pek fikir sahibi olmadığım için ilk başta tereddütlüydüm fakat bir kaç gün geçtikten sonra aklımda ki tüm soru işaretleri gitmişti. İyi ki gelmişim , iyi ki yolum buraya düşmüş dedim. Keyif dolu eğlenceli bir tatil oldu. İlgili personeller harika. Unutulmaz bir tatil oldu. Eşim de hizmet kalitesinden çok memnun kaldı. Bar cafede ki içecekleri denemenizi tavsiye ederim. Hepsi birbirinden lezzetli.
Narin L07/02/2016 03:22:16