Tatiliniz Cennet Olsun!
Hemen üye olun, tatilinize renk katın.

Best Western Taşhan Business & Airport Hotel  Otel Puanı : 5 2 kişi yorum yapmış.

Best Western Taşhan Business & Airport Hotel
%100 2 misafir değerlendirdiFiyatı : 123,00 ₺

Atatürk havalimanına yürüme mesafesinde bulunan Best Western Taşhan Business & Airport Hotel uluslar arası hava ulaşımı yapan ya da ulusal hava ulaşımı yapan konuklarımız için oldukça uygun bir konuma sahiptir. Yılların verdiği deneyimle işini en iyi şekilde yapan otelimizde sizler için her zaman ayrıcalıklı hizmet sunmaktayız. 24 saat hizmetinizde bulunan personelimiz güler yüzlü ve işinde uzmandır. 
Sevdiklerinizle gönül rahatlığıyla sizlere yuva sıcaklığı sağlayan tesisimizde tüm odalarımız klima sistemiyle donatılmıştır. Best Western Taşhan Business & Airport Hotel müşterilerine özel ücretsiz bagaj ve check in işlemini lobide yapma imkânını sunmaktadır. Ayrıca bebek ve çocuk bakım hizmeti, uyandırma servisi, emanet kasa sistemi gibi hizmetleri de yine konuklarının kullanımına açmıştır. Best Western Taşhan Business & Airport Hotel ayrıcalıklı hizmet isteyenlerin adresi…

Otel Hakkında YorumlarPuana göre listeleTarihe göre listele

Şehrin merkezinde gürültüden uzak  5.0

YILDIRAY ARAS
Şehrin merkezinde gürültüden uzak
YILDIRAY ARAS15/03/2016 11:42:46

Kaliteli bir tatil.  5.0

İkram N.
Şehir dışından geldiğim için havaalanı yakınlığı ve kalitesini bildiğim için tercih etmiştim. Gerçekten harika bir otel hatta iş bağlantısı kurduğum arkadaşlar burada kaldığımı öğrendiklerinde toplantılar için buraya geldiler. Otelde çalışan tüm personel profesyonel düzeyde eğitimli ve ilgiliydi. Otelin odalarında kullanılan lüks ve modern eşyalar ihtiyaçlara cevap veriyor. Otelin ortak alanlarında lüks en üst seviyeye ulaşıyor aradığım her şeyi kolayca bulabildiğim otel kolay ulaşımı ile de tercih edilebilir. Arkadaşlarım geldiğinde gerek toplantı salonunda gerekse ortak alanda hizmette hiç kusur olmadı. Otelin kahvaltı salonu ve restoranı son derece iyi düzeyde. Hazırlanan yemeklerde her damak tadına uygun bence. İş için şehre geliyorsanız kalmanız gereken bir otel.
İkram N.06/02/2016 14:19:09