Tatiliniz Cennet Olsun!
Hemen üye olun, tatilinize renk katın.

Beyaz Kuğu Hotel  Otel Puanı : 4 2 kişi yorum yapmış.

Beyaz Kuğu Hotel
%80 2 misafir değerlendirdiFiyatı : 107,00 ₺

Kapalıçarşı’ya yaklaşık olarak 500 metre uzaklıkta konumlandırılan Beyaz Kuğu Hotel sahip olduğu çalışma ekibi ile olağanüstü sonuçların elde edilmesine imkân tanımaktadır. Profesyonel sonuçların oluşması adına biçilmiş bir kaftan olarak nitelendirilen Beyaz Kuğu Hotel oldukça şık dekorlar aracılığı ile desteklenmiş odalara ev sahipliği yapmaktadır. 
Farklılığı ile tüm gözlerin üstünde toplanmasına imkân tanıyan Beyaz Kuğu Hotel Topkapı Sarayına yaklaşık olarak 10 dakika uzaklıkta yer almaktadır. Beyaz Kuğu Hotel restoran, otopark, oda servisi,  emanet kasa ve internet hizmeti sağlamaktadır. Tesisimizin tüm odalarında klima, fön makinesi,  mini bar ve TV yer almaktadır. Uygun fiyat aralığı ile hizmette sınır tanımayan Beyaz Kuğu Hotel’i mutlaka denemelisiniz.

Otel Hakkında YorumlarPuana göre listeleTarihe göre listele

gelen konuklara da ev rahatlığını yaşatarak gönderiyor.  4.0

Fatma G
İstanbul'un merkezine çok yakın, alışveriş merkezleri, tarihi yerler ve metro istasyonu. Evde gibi hissedersiniz. Personel çok dost canlısı ve yardımsever. Fakat benim en çok hoşuma giden odamdan civarı izlemek oldu. Mükemmel bir konuma sahip gelen konuklara da ev rahatlığını yaşatarak gönderiyor.
Fatma G03/06/2016 09:26:53

konumu süperdi  4.0

Gülten K.
İstanbul’da tarihi gezi yapmak için gitmiştik ve ulaşımımız kolay olsun diye bu oteli seçtik. Malum İstanbul’un en büyük problemi trafik ve biz zamanımı trafikte harcamak istemedik. Otelin odaları rahattı ev standartlarda bir otel biz büyük bir keyifle kaldık burada. Dekorasyon müşteri ihtiyaçlarına göre yapılmış. Hizmet kalitesinde müşteri memnuniyeti önemliydi. Çalışanlar güler yüzlüydü ve çok güzel ilgilendiler bizimle. Yemekleri lezzetliydi. Ama bizim için önemli olan Topkapı Sarayı’na ve kapalı çarşıya yakın olmasıydı ve çevrede gezebilecek daha çok yer vardı. O çevrede hem gezdik hem de bol bol alışveriş yapma imkanı bulabildik. Kapalı çarşıda ne aradıysam bulabildim.
Gülten K.11/03/2016 19:55:28