Tatiliniz Cennet Olsun!
Hemen üye olun, tatilinize renk katın.

Bilgem Butik Otel  Otel Puanı : 3 2 kişi yorum yapmış.

Bilgem Butik Otel
%60 2 misafir değerlendirdiFiyatı : 0,00 ₺

Mavi ve yeşilin birbirini tamamladığı, birlikte sinerji yarattığı ve insanı tüm negatif duygulardan arındırarak bir kalkan gibi giydirip enerji depolattığı çok özel bir bölge olan Kocaeli Kerpe’de yer alan Bilgem Butik Otel lokasyon olarak avantajını profesyonel hizmet ile katlayarak çoğaltıyor. Misafirlerinin her açıdan mükemmel olarak nitelendirdiği otelde altısı deniz manzaralı dokuz oda bulunuyor. 
Eskiden bir Ceneviz koyu olan ve bugün Ege ile Akdeniz kıyılarını aratmayan Kerpe bugün turizm sektörünün yükselen yıldızlarından biri. Henüz bozulmamış doğallığı ve tarihi zenginliği ile tam bir dinlenme mekanı olan bu bölgedeki sayılı tesislerden biri olan Bilgem Butik Otel bünyesindeki tüm konaklama birimlerinde klima, televizyon, wi-fi, saç kurutma makinesi ve telefon gibi gerekli detayların kullanıldığını da ekleyelim. 

Otel Hakkında YorumlarPuana göre listeleTarihe göre listele

Gecelik uygun bir otel  3.0

Sevcan E
Gecelik kalacaksanız uygun ama uzun sürede sıkılırsınız. Ayrıca konsept olarak biraz dar. Tek güzelliği temiz ve sessiz olması bu kadar. Personel arkadaşlardan bazılar ilgisiz davranıyor. 2 gece kaldım çokta muhattap olmadım zaten.
Sevcan E09/06/2016 08:34:59

Sıradan Otel  3.0

Kaya Gürbüz
Sıradan bir otel işte. Ne kötü denilebilir ne de iyi. Profesyonel çalışma var amamükemmel kavramını kullanmak bence yanlış. Sadeliği sevenler tercih edebilir.
Kaya Gürbüz19/03/2016 15:47:59