Tatiliniz Cennet Olsun!
Hemen üye olun, tatilinize renk katın.

Blue Camelot Beach  Otel Puanı : 1 0 kişi yorum yapmış.

Blue Camelot Beach
%0 0 misafir değerlendirdiFiyatı : 0,00 ₺

Misafirlerini kendi evlerindeymiş gibi hissettirip, tatil süreçlerini huzurlu bir şekilde değerlendirebilmeleri için en iyi hizmeti sağlayan Blue Camelot Beach, müşterilerini en iyi şekilde ağırlamaktadır.

Otelimize ait özel plaj ve modern tarzıyla dikkat çeken balkonlu odalar bulunmaktadır. Otelin açık havuzu günün her saatinde işlektir ve sauna birimimiz özellikle kadınlar tarafından tercih edilmektedir. Spor sevdası bireylerimiz ise tatilde başıboşluk olmaması adına spor merkezlerimizi tercih etmektedir. Otelde yemek hizmetinin sağlandığı açık ve kapalı restoran mevcuttur. Yemeklerimiz taze sebzelerden seçilerek müşterilerinin damaklarında hoş bir tat bırakmaktadır.  Barlarda görevli personellerimiz tarafından misafirlerimiz için özel meşrubatlar hazırlanmaktadır. Otelimizin bütün birimlerinde ücretsiz olarak internete girebilir, sosyal medya takibi sağlayabilirsiniz. Tesis bünyesinde bulunan odalarımızda uydu yayını sağlayan televizyon, içeceklerinizi saklayabileceğiniz mini bar, rahatlıkla duş alabileceğiniz banyo ve serinleyebilmeniz için klima bulunmaktadır.

 Otelimiz Gazipaşa havaalanına 35 km, Antalya havaalanına 130 km, Alanya şehir merkezine ise 5 km uzaklıkta yer almaktadır.

Otel Hakkında YorumlarPuana göre listeleTarihe göre listele

Henüz bu otele yorum yapılmamış, ilk yorum yapan siz olun...