Tatiliniz Cennet Olsun!
Hemen üye olun, tatilinize renk katın.

Blue Marmaray Otel  Otel Puanı : 3 1 kişi yorum yapmış.

Blue Marmaray Otel
%60 1 misafir değerlendirdiFiyatı : 84,00 ₺

4 yıldızlı konaklama merkezi niteliği ile tanınan Blue Marmaray Otel, İstanbul ilinin turistlik mekânlarına yakın yerde konumlandırılmıştır. Blue Marmaray Otel ücretsiz Wİ-Fİ erişimi sağlamaktadır. En gözde konaklama merkezleri arasında yer alan Blue Marmaray Otel’in tüm odalarında klima, mini bar, LCD TV ve telefon yer almaktadır. 
Blue Marmaray Otel ek ücret planlaması ile sauna, restoran,  Türk Hamamı, kuru temizleme, araç kiralama ve jakuzi hizmetlerini ön plana çıkarmaktadır. Farklılığı ile dikkatleri üzerine toplamayı başaran Blue Marmaray Otel sahip olduğu yemek alanı ile farklı menülerin denenmesine fırsat tanımaktadır. Topkapı İstasyonuna yaklaşık olarak 5 dakikalık mesafede yer alan Blue Marmaray Otel Atatürk Havaalanına ise 16 KM uzaklıkta bulunmaktadır.

Otel Hakkında YorumlarPuana göre listeleTarihe göre listele

Tercih edilebilir  3.0

Ender L
Yaklaşık 1.5 yıl önce burada eşim ile birlikte kalmıştık. Aslında başka bir otelde kalmayı planlıyorduk , internet üzerinden buraya tesadüfen rastladık ve gelmeye karar verdik. Başarılı bir işletme olmuş bence, tercih edilebilir. Ayrıca çevredeki tarihi mekanlara da yakın yerde konumlandırılmış. Burada kalmak gerçekten çok memnun ediciydi ve personellerin hepsi ailemizden biriymiş gibi oldular. Fiyat aralığı da bütçeme uygunluk gösteriyordu bence tercih edilmesi gereken bir tesis.
Ender L29/05/2016 12:48:00