Tatiliniz Cennet Olsun!
Hemen üye olun, tatilinize renk katın.

Bolat Hotel  Otel Puanı : 3 1 kişi yorum yapmış.

Bolat Hotel
%60 1 misafir değerlendirdiFiyatı : 101,00 ₺

Kusursuz planlaması ile ön plana çıkan Bolat Hotel olağanüstü sonuçların elde edilmesi adına biçilmiş bir kaftan olarak değerlendirilmektedir Üstün hizmet anlayışı ile farklılık yaratan Bolat Hotel 60 oda kapasitesine sahiptir. Bolat Hotel’in tüm odalarında minibar, internet, TV ve klima yer almaktadır. 
Eşsiz tasarımı ile tercih sebeplerini artırmaya başaran Bolat Hotel Antalya Havaalanına yaklaşık olarak 120 kilometre mesafede bulunmaktadır. Tesisimiz Davraz Kayak Merkezine ise 24 KM uzaklıkta yer almaktadır. Sahip olduğu donanım ile farklılığın elde edilmesine imkân tanıyan Bolat Hotel tüm detay planlamalarını düşünerek emin adımlar aracılığı ile ilerlemektedir. Sizler de Bolat Hotel aracılığı ile kusursuz tatil planlamasını gerçekleştirerek huzur dolu günler yaşayabilirsiniz.

Otel Hakkında YorumlarPuana göre listeleTarihe göre listele

Orta seviyeli bir otel  3.0

Sebahattin G
İş için oradaysanız buraya gelmeniz tavsiye edilir.Ben tavsiye üzerine geldim ve sorun yaşamadım.Kendi çapında hizmetleri var.Tatil için çok uygun değil fakat gecelik konaklamalar için iyi bir yer.Fiyatta çok abartılı değil.Sonuçta kaldığınız bir yer.
Sebahattin G17/03/2016 11:43:32