Tatiliniz Cennet Olsun!
Hemen üye olun, tatilinize renk katın.

Boncuk Koyu Doğa Tesisleri  Otel Puanı : 3 2 kişi yorum yapmış.

Boncuk Koyu Doğa Tesisleri
%60 2 misafir değerlendirdiFiyatı : 35,00 ₺

Koylar cenneti Marmaris'in en bakir koylarından Boncuk Koyu'nda yer alan, Boncuk Koyu Doğa Tesisleri Çamlı köyü içerisindedir. Özenle ve konfor temelli dekore edilen odalarında klima, banyo-wc, ücretsiz wi-fi mevcuttur. Ne olursa olsun haberleri takip etmeliyim ya da bu maçı izlemek ölüm kalım meselesi diyen misafirlere özel, bir tv odası da bulunmaktadır. Yeşilliklerle dolu bahçesinde dostlarınız ve diğer misafirlerle sosyalleşip, uzun sohbetlere dalabilirsiniz. Gündüzleri edalı bir kadın gibi süzülen denizinin cazibesine karşı koyamayacak, kumsalda saatlerin nasıl geçtiğini anlayamayacaksınız.

Otel Hakkında YorumlarPuana göre listeleTarihe göre listele

Boncuk Koyu'nun vazgeçilmezi  3.0

Okan M
Burası Bancuk Koyu’nun en güzel tesislerinden biri bence. Daha önce hiç buraya gelmemiştim, zaten bu tesisi de yeni keşfettim, tek kelime ile harika bir yerdi. Burada küçük kız kardeşim ve ağabeyim ile beraber konakladık. Kardeşlerim ile beraber bir hafta boyunca çok eğlenceli günler geçirdik. Odamın rahatlığı mükemmel, diyecek laf yok. Çalışanları da sevdim, her isteğimiz anında yerine getiriliyordu.
Okan M28/06/2016 08:02:16

Doğa ile baş başa  3.0

Sertaç K
Doğa ile baş başa huzur dolu bir tatil geçirmek isteyenler kesinlikle bu otele gelmeli diyorum. Gerçekten insan burada kendini huzurda hissediyor. Bu zamana kadar en geldiğim en güzel yerdi. Her şey çok güzel bir şekilde hazırlanmış. Otelimden memnun bir şekilde ayrıldım. Odamda aradığım her şey vardı, herhangi bir sıkıntı yaşamadım. Sağolsunlarpersonellerin hepsi her konuda yardımcı oldular. Bu konuda hepsine tek tek teşekkür ediyorum.
Sertaç K28/03/2016 09:22:34