Tatiliniz Cennet Olsun!
Hemen üye olun, tatilinize renk katın.

Bonjour Pansiyon  Otel Puanı : 1 2 kişi yorum yapmış.

Bonjour Pansiyon
%20 2 misafir değerlendirdiFiyatı : 50,00 ₺

Rahatlık ve konforu tarihin derinliklerinde arayanlara özel hizmetler sunan Ayvalık tatil beldesinin 500 yıllık Bonjour Pansiyon’u, tarihin dokularını üzerinde taşıyan ayrıcalıklarıyla siz değerli misafirlerini ağırlamaya devam ediyor. Konfor, rahatlık ve doğallık mimarisinin yaşanmış hali olan pansiyon tarihi derinlik olarak oldukça kökenli bir geçmişe sahiptir. 1900’lü yıllarda Ayvalıkta bulunan, Yunanistan, İngiltere, İtalya, Norveç ve Fransa başkonsolosluklarının izini üzerinde taşıyan Bonjour Pansiyon, zamanında Fransız kolonisinin toplanıp, özel kararlar aldığı yer hükmündeydi.

Tüm bu ayrıcalıklı detaylara sahip olan 12 oda 30 yatak kapasiteli şirin pansiyonun bazı odalarında banyo da bulunmaktadır. Bonjour Pansiyon’da sabah kahvaltısını, Ege yöresinin has zeytinleri eşliğinde yaparak güne “Merhaba” diyebilirsiniz. 

Otel Hakkında YorumlarPuana göre listeleTarihe göre listele

Sakın denemeyin.  1.0

Poyraz E
Kongre için kaldık. Otel gerçekten çok eski. Buna rağmen odalar yeni dekore edilmiş ve güzeldi. Kesinlikle para verip kalacağım bir yer değil, yemekleri vasat. Ayrıca tamam odalar yeni ama koku var artı hiç temizlik yok. Sakın denemeyin.
Poyraz E19/06/2016 15:04:30

Böyle otelcilik de olmaz hizmette  1.0

Funda G
Rahat,huzurlu,sakin ve daha çok şey ama hizmetiniz sıfır.Ya odaya bir yastık istedim değiştirin diye bir daha ki yaza gelir inşallah.Müşterilerinize biraz bakın bakın.İstekleri karşılamak için çaba sarfedin. Böyle otelcilik de olmaz hizmette.Tavsiye etmiyorum burayı sakın bakmayın bile.Odalarınız da ayrıca toz yumağı.Bir ara temizleyin zahmet olacak ama yapın yani.
Funda G23/03/2016 14:21:26